- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1487 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1487 Culés
10
Kto jest najlepszym zawodnikiem na świecie?
Fermín López: Dla mnie Messi
Nawet jeśli gra w Stanach Zjednoczonych?
Fermín López: Messi
A po nim?
Fermín López: Messi
Dobre ;D
Tak będzie wyglądać nagroda dla najlepszego zawodnika meczu na Copa America.
Gastón Edul potwierdził że Julian zagra w podstawie na 9tce a Lautaro będzie rezerwowym.
@Pawel13sz @Coutinho007 @Sysia11 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @AFA @mekston @Tollusiek @Lanosss
3
@Lionel_Messi10 Fermin krótko na temat i nie ma co dyskutowac
@mekston pobudka panowie dzisiaj? popcorn przygotowany?
1
@Lanosss Ja jutro na 6 do roboty więc nie wiem czy obejrze ale po robocie nieznając wyniku obejrze cały mecz ;D
2
@Lionel_Messi10 ja właśnie też zobowiązania od rana, więc nie daje gwarancji. Ale zobaczymy.
1
@mekston Ja odpuszczam bo wole wyspany być w robocie ;-)
1
@Lionel_Messi10 no wlasnie podobny dylemat mam, pobudke mam codziennie rano o 5, pies sie glodny robi, skubany sie nażre i idzie spac dalej, ale plusy bo na trening o 7 zawsze juz zwarty gotowy jestem. Ja pewnie od razu ogladne jakis skrót, z ciekawosci nie wytrzymam
0
@Lanosss Rozumiem, to nieźle jak caly czas na 5 wstajesz, ja zawsze na 7 to troche dluzej od Ciebie pospię, ja po robocie cały mecz skosze ;D