La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1609 Culés

1

Wejście Grosickiego to wczoraj był żart, jaki kraj taki Doku

0

@Salchent W zasadzie to się zastanawiam, czy Probierzówka miał kogoś innego na wejście z ławki zamiast Grosika w tamtym krytycznym momencie?

0

@FcPortoFan1999 Skóras? Nawet minuty nie dostał jeszcze

0

@mrboom A On nie miał drobnej kontuzji po tym dziwnym grymasie twarzy na ławce podczas meczu na Holandię?

0

@FcPortoFan1999 nie wiem
Ale.dzoane decyzję trochę personalne, w 1 meczu wychodzą ludzie, którzy w drugim nie dostają nawet minuty (Romanczuk, Szymański)

0

@mrboom Najbardziej mnie rozczarował brak Tarasa.

0

@FcPortoFan1999 on też miał jakiś uraz przed meczem z Holandia chyba :D

0

@mrboom Czyli człowiek szklanka na tym Euro, a to jest dziwne bo w klubie końcówkę sezonu grał od deski do deski.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?