La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1811 Culés

7

Cincinnati przegrywa u siebie z New England Revolution. Dobra wiadomość dla Interu Miami.

Natomiast La FC miażdży rywali i Mateusz Bogusz z dubletem i asystą. @FcPortoFan1999 szkoda, że go nie powołali.
@Lionel_Messi10 @AFA @Encore @MesQueUnClub96 @Adran360 @escarabajo @Tollusiek @Lanosss @PatrychoO

4

@mekston porazka Cincy to duza niespodzianka, ciekawie sie robi przed meczem z Interem. Bogusz niezle sobie radzi, dojdzie Giroud to LAFC moze bardziej wlaczyc sie do walki o majstra

4

@Lanosss Na Zachodzie La FC największym faworytem i jak wygrają swój zaległy mecz to pkt strty do Interu w walce o Supporters Shield.

Ogólnie na Zachodzie w kontekście Supporters Shield liczą się 3 ekipy: La FC, LA Galaxy i Real Salt Lake. Colorado już traci 10 pkt do Interu Miami - to już zbyt wiele.

Na Wschodzie poza Interem, Cincy, potencjalnie Columbus (ale mają 3 mecze zaległe i nie wiadomo co z tego wycisną), może NY Red Bulls jeszcze w walce (mają 7 pkt straty).

3

@mekston dziwne jest to, ze mls caly lipiec bedzie gralo. Copa odbywa sie wlasnie u nich, gra USA, gra Kanada, a tu nic nie zrobiono zeby zrobic przerwe w tym czasie. Jeszcze piec meczow bez Leo i Luisa dla Interu, watpie ze oni wroća chociaz na jeden mecz w lipcu

3

@Lanosss może tak być - jesli Inter nie tracilby za wiele (powiedzmy do 5 pkt) do czasu powrotu Leo i Lusitio to jeszcze bylby game on.

Jak to urosnie jednak do takich 10 pkt to sprawa Supporters Shield to juz bedzie poza zasiegiem. (Szczegolnie ze nie zostanie juz wiele spotkan, bo sierpien to Leagues Cup)

0

@mekston Gdyby go powołali to wyniki byłyby takie same.

0

@FcPortoFan1999 niekoniecznie, Mati ma to uderzenie

0

@mekston W reprezentacji, pewnie uderzałby daleko poza bramką.

0

@FcPortoFan1999 albo okienka ladowalby

0

@mekston Do okienka, to by ładował komentatorom do budki xD

0

@FcPortoFan1999 zdejmowałby siatkę z pajęczyny

0

@mekston Pajęczynę? Chodzi najpewniej o tę na trybunach?

0

@FcPortoFan1999 tak czy inaczej byłoby to bardzo pomocne dla Biało Czerwonych Orłów

Plus przydałaby się nam Estonia w grupie.

1

@mekston Estonia, Andora, San Marino, Gibraltar i Białoruś.W takiej grupie na pewno zajmiemy 1 miejsce!

0

@FcPortoFan1999 mogliby zrobić taką drabinkę - np. skoro daje się szanse ekipom z Grupy C czy D ligi narodów to na Euro też można zrobić taki podział i potem np. zwycięzca takiej dywizji gra w finale z wygranym z reszty Europy.

0

@mekston Estonia, Andora, San Marino, Gibraltar, Białoruś, Watykan, Korea Północna.Taka jest droga dla Polski po mistrzostwo świata 2030.

0

@FcPortoFan1999 Białoruś i Rosja już grają swoiste Mistrzostwa Świata

0

@mekston Byliby godni rywale dla Polski, z przyczyn nie tylko sportowych.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?