La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1317 Culés

1

Byłem wczoraj na kawalerskim kolegi, na 13 chłopa dwóch to byli policjanci. Dobrze, że za bardzo się naprułem, ale miałem ochotę zapytać, co poszło w ich życiu nie tak.

26

@TR3YWAY Policja jest niezbędna, ktoś musi wykonywać ten zawód.
Jeśli są normalni i należycie wykonują swoje obowiązki, to dlaczego w ich życiu miałoby coś pójść nie tak?

4

@TR3YWAY, a ja nigdy nie miałem złego spotkania z policją, nawet zdarzało się, że zamiast ewidentnego mandatu kończyło się na upomnieniu, więc to chyba w Twoim życiu coś poszło nie tak

0

@TR3YWAY a może to byli striptizerzy?

4

@TR3YWAY Co poszło nie tak? Mogą zapytać o to samo ciebie. Po 20 latach idą sobie na eMe i mogą dalej pracować gdzie chcą, a jak im się noga podwinie to i tak mają zabezpieczenie, bo pieniądz wpada. Mam też kumpli od piłki w wieku 40-50 lat, kilku z nich już emeryturka, własny biznesik i hajsik robią niezły.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?