La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 843 Culés

1

espanyol strzela przed przerwą na 1:0 w dwumeczu wynik jest 1:1, Oviedo po przerwie muszą się ogarnąć.

Jeszcze na 2:0 wbili, dwa gole przed przerwą ehh ://

Chociaz niech do dogrywki doprowadzi Oviedo.

1

@Lionel_Messi10 To chyba dobrze że Barcelona prowadzi z Realem :)

2

@FcPortoFan1999 Ale to nie ta co trzeba Byku ;D

0

@Lionel_Messi10 Ale za to Real przegrywa :)

0

@FcPortoFan1999 hah oby Oviedo strzelili gola i doprowadzili do dogrywki ;D

0

@Lionel_Messi10 Chcesz powiedzieć że Będziesz kibicował tutaj Realowi?

1

@FcPortoFan1999 dzisiaj wszyscy za realem ;)

2

@FcPortoFan1999 Tak jest Byku ;D

@DragonxNF Dokladnie Tak ;D

0

@DragonxNF @Lionel_Messi10 Cóż to za nowość? :)

1

@FcPortoFan1999 nie chce awansu brzydkich papużek. ;D

1

@Lionel_Messi10 Domyślam się czemu, w Portugalii moja ekipa z Porto też ma taki swój Espanyol, czyli Boavistę.

0

@FcPortoFan1999 To ten klub co urywal pkt Porto, Sportingowi czy Benfice? ;D

2

@Lionel_Messi10 Dokładnie tak, ale Oni tak bardzo sprytnie urywają punkty.Kiedy nie trzeba to urwą, a kiedy Porto gra o mistrza to Oni zupełnym przypadkiem przegrywają na Lizboniaków.

1

@FcPortoFan1999 jakbym czytał o Espanyolu

2

@DragonxNF Jak widać każdy ma swój Espanyol.Papużki, znając życie urwą punkty Realowi w sytuacji gdzie to jest akurat najmniej istotne ;)

0

@FcPortoFan1999 to taki sam klub jak brzydkie papużki ;D

0

@Lionel_Messi10 Może w europejskich pucharach kiedyś dojdzie do pojedynku tych dwóch klubów.

0

@FcPortoFan1999 to wtedy żadnemu z tych klubów bym nie kibicował;D

1

@Lionel_Messi10 Ja, bym kibicował za jak najdłuższym meczem i na końcu obustronny walkower.

0

@FcPortoFan1999 taki scenariusz biorę Byku w ciemno ;D

1

@Lionel_Messi10 Sprytne drugie siły miasta.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?