- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 889 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 889 Culés
2
I tak jak myślałem @Popitek12 . Tyle było po szybkim bieganiu Kaylyn Brown niecały miesiąc temu. W amerykańskich trialsach Amerykanka powyżej 50 sekund i nie jedzie na igrzyska. Za to poziom amerykańskich eliminacji bardzo wysoki. Poziom na igrzyskach będzie kosmiczny. Zobaczymy też, czy Ellis dociągnie z tą formą do Paryża.
1
@NeroTFP1 na którym torze biegnie jakaś biała zawodniczka?
0
@NeroTFP1 dobry poziom ale też kto wie czy to nie był peak Amerykanek, jednak te trialsy trochę mogą zaburzyć start docelowy. Jak fan Lylesa cieszę się że Coleman odpadł, choć wolałbym Kerleya
2
@mmaciass Trzeba poczekać na Natalię i Ewę, bo to najlepsze białe zawodniczki na swoich dystansach. Polska! :D
@Popitek12 No właśnie. Wiele razy było już tak, że na trialsach super wyniki, a potem już tylko spadek. Wyjątkiem jest Sydney, która może tam biec w środku przygotowań, a i tak spokojnie wejdzie. Ofiatą tego jest trochę KC Lightfoot, który przez cały sezon super skacze, ale potem przychodzą eliminacje i dostaje jakiegoś zaćmienia. Znów odpadł. W sumie w konkurencjach technicznych to trochę u nich brutalne. Nie ma większego znaczenia, czy skaczesz dobrze cały sezon. Nie wyjdą Ci jedne zawody i papa :D
Lyles wykręcił świetny czas, życióweczka wpadła. Nie wiem, jaki tam był wiatr, ale jestem ciekaw, ile jest w stanie pobiec w Paryżu, gdy będzie ciepło i fajnie powieje. Bieżnia podobno szybka.