- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1657 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
17
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Popitek12
5
Coś pięknego, poszedłem sobie do restauracji w Toronto, a tam kobieta z klasą, pięknie ubrana,... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1657 Culés
2
Już nie będzie Kamila Grosickiego na następnych Mistrzostwach Europy. Pożegnanie Kamila Grosickiego z Mistrzostwami Europy… Kilkanaście lat startów. Fenomen sportowy. Powtarzalność sukcesów przez lata, przez dekadę. Coś niewiarygodnego! siadaliśmy, jak do telenoweli, żeby właśnie oglądać tę rywalizację. Fenomen socjologiczny! Ileż rzeczy można było mu przypisać podczas tej kariery? Że można w życiu wygrać ewidentnie bez układów. Że jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłańcem wielkich wiadomości, wielkiej nadziei. Zaczynał jako idol kryzysowy, który miał nas prowadzić jako ambasador wspaniałego skoku cywilizacyjnego do Europy. Fenomen społeczny. Przecież my, dzięki tym transmisjom, żyliśmy życiem zastępczym. Był powodem ogromnej zbiorowej radości. Dał nam wiele. Bardzo wiele... Mam nadzieję, że z tych młodych chłopaków, którzy dzisiaj mają aspiracje, którzy oglądali Kamila na całym świecie, jak Mistrz Świata Kylian Mbappe, który powiedział, że Kamil go natchnął. Że uwierzą, że nie zmarnujemy tego fenomenu, jaki się stworzył przy oglądaniu piłki nożnej. Tego fenomenu popularności, rekordowa telewizyjna widownia. Państwo przed ekranami krzycząc, skacząc... Ja także krzycząc, skacząc... Po prostu... Było pięknie i coś się niewątpliwie zamknęło, ale miejmy nadzieję, że w sporcie będzie jakaś próba kontynuacji. Turbo Grosika już nie będzie nigdy. Natomiast ważne, żeby były sukcesy sportowe i żeby coś po Kamilu trwałego, bardzo trwałego, zostało. Dziękujemy Ci bardzo, Kamil! Dziękuję Państwu. Do usłyszenia.
3
@Kondziubarca Już nie będzie Kamila Grosickiego na następnych Mistrzostwach Europy. Pożegnanie Kamila Grosickiego z Mistrzostwami Europy. Sprawdź dlaczego Kamil Grosicki nie zagra na następnych Mistrzostwach Europy? Kiedy odbędą się następne Mistrzostwa Europy bez Kamila Grosickiego?