- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1435 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1435 Culés
9
Tylko mnie wkurza ta pajacerka przy karnym Lewusa?
0
@Emhyr to mu daje skuteczność 90% w karnych, a może nawet większa od kiedy strzela w ten sposób
0
@Emhyr
Nie.
0
@Emhyr nie tylko ciebie :)
0
@mekston Ostatnio te karne w ogóle nie wyglądają pewnie
0
@Emhyr nie tylko Ciebie, na upartego to nie powinien byc karny zaliczony, Lewy sie zatrzymal dwa razy
0
@Emhyr ale są dalej skuteczne
0
@mekston Bo bramkarze nie potrafią trzymać linii tak długo. W Barcie też nie trafiał i powtarzali
0
@Emhyr tak ale Lewy to wie - on to ma swietnie opanowane. Po prostu idealnie wykorzystal mozliwosc jaka daja przepisy a dla bramkarzy to jest masakra z tym spowalnianiem
0
@mekston Ale nie zauważyłeś że te karne są mniej pewnie niż w Bayernie? Przejrzyj sobie jak wykonywał tam i jak teraz. W Bayernie miał tylko jedno zatrzymanie tupnięcie i to było mocno efektywne a teraz zatrzymuje się 3-4 razy przez co te karne są gorzej wykonywane
0
@Emhyr może są mniej, ale wciąż skuteczne
To też pokazuje, że ten system pokazuje, że nawet jak są problemy to ten sposób wykonywania niszczy system
0
@mekston