La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1593 Culés

0

to z 3 miejsca wychodzi A C D E lub C D E F.
w opcji 1:
Hiszpania gra z Słowacją* (na dzień dzisiejszy)
Anglia gra z Holandią
Rumunia* (na dzień dzisiejszy) gra z Słowenią
Portugalia gra z Węgrami
w opcji 2:
Hiszpania gra z Turcją
Anglia gra z Słowacją* (na dzień dzisiejszy)
Rumunia* (na dzień dzisiejszy) gra z Holandią
Portugalia gra z Słowenią

ps. Wolę opcję nr. 1 i ciężki mecz dla Anglii.
edit. chociaż jak Czechy mają wyjść i wygrają z Turcją, to w opcji 2 Hiszpania gra z Turcją, a nie Czechami, które mową wyjść tylko 2 miejsca.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Destroyer_of_Worlds Rumunia - Słowenia... ktoś z nich w 1/4, niesamowite

0

@barcelonaLM No i fajnie, ja dużo bardziej wolę jak do ćwierćfinału czy półfinału dochodzą tego typu drużyny. Dla nich to jest aż ćwierćfinał i sukces po ,którym naród jest dumny. Dla takiej Francji, Anglii czy Hiszpanii to tylko ćwierćfinał o ,którym i tak nikt nie będzie pamiętać. Na pewno nie w formie pozytywnej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?