- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1421 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
3
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
ranger3120
25
https://wykop.pl/cdn/c3201142/97619538e7ad6e6f49821b5fb841becbe0467dcdd7938336657ca390d701ece3,w400.... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1421 Culés
0
Bardzo chciałbym by Anglicy dostali Holandię w 1/8. Nie zasługują na ogórków
0
@MesQueUnClub96 Jako sympatyk Anglii Sleepy Garetha, również Jestem za tym.
0
@MesQueUnClub96 Wystarczy ze Turcja nie przegra
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston no właśnie nie....Czechy nie mogą wygrać.
0
@Destroyer_of_Worlds tak, edytowałem. Znaczy to jest trochę bardziej skomplikowane
@FcPortoFan1999 @Encore @MesQueUnClub96 Jak Czechy nie wygrają z Turcją to na pewno Anglia z Holandią.
Jeśli 3 ekipa z grupy E będzie miała gorszy bilans niż Węgry to wtedy Anglia może zagrać jeszcze z Holandią
0
@mekston Niech Angielski Titanic, dostanie mocną Holandię.
0
@FcPortoFan1999 jak Czesi nie wygrają z Turcją to na 100% jest Holandia, jeśli wygrają to jednak duża szansa, że to nie Holandia.
0
@mekston Turkom oplaca sie jutro przegrać i byc 3 miejscem?Raczej nie i beda walczyć
0
@Encore nie opłaca się
Z drugiego miejsca grają na Austrię, jak przegrają to Hiszpania, a potem ew. Niemcy
To lepiej próbować na Austrię.
Bardzo ważny mecz zatem dla Turków, bo ta część drabinki otwiera możliwości.
0
@mekston A jak Czesi wygrają to na kogo Titanic zagra?
0
@FcPortoFan1999 jak Czesi wygrają, to pewien % szans że też Holandia, ale zdecydowanie mniejszy (głównie to trzeba byłoby zakładać wygrane Belgii i Rumunii i wygrana Belgii nie wiem czy nie 2 bramkami byłaby potrzebna).
W każdym razie wówczas może to być np. Ukraina ale też Słowacja jest opcją. Z grupy E de facto każdy.
0
@mekston Gdyby grali na Słowaków, to miałbym troszkę rozdarte serce.
0
@FcPortoFan1999 Słowacja bardzo mozliwa z 3 miejsca, jak Rumunia zagra na remis ze Słowacją
Wówczas Czesi i Turcy zdecydują
0
@mekston Słowacy, po pyknięciu Belgów zasłużyli na ten awans.