La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 734 Culés

12

@leoparadizo: "W miarę upływu czasu rośnie pesymizm na podstawie tego, co słyszymy i odkrywamy w związku z kontuzją Leo Messiego. Mogę powiedzieć wprost, że obecność Messiego w ćwierćfinale może być zagrożona. Nie jest wykluczony, ale jest zagrożony. Niektórzy uważają nawet, że grając z nim można ryzykować pogorszenie jego kontuzji, czyniąc ją poważniejszą, podczas gdy zamiast tego może być dostępny na półfinały.

"Wewnętrznie ta sytuacja wpływa na niego emocjonalnie. Jest zdenerwowany i sfrustrowany z powodu kontuzji przywodziciela. Został zwolniony i obecnie przebywa w domu. Dołączy do grupy jutro po południu.

"Powtarzam, jego obecność jest zagrożona, ale nie wykluczam go! Nie jest wykluczony, a przed nim jeszcze kilka dni. Wszystko może się zdarzyć; może wyzdrowieć, a nawet zdecydować się na grę, nawet jeśli nie jest w 100%. Kto by mu odmówił? Poczekajmy więc, ale to trudne dni dla niego i drużyny".



W takim razie Carboni i Garnacho muszą z miejsca dać jakość drużynie inaczej będzie lipa :-(

@Pawel13sz @Coutinho007 @Sysia11 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @AFA @mekston @Tollusiek @Lanosss

8

@Lionel_Messi10 Masakra kontuzja Leo w takim momencie, oby szybko doszedl do siebie, i zagral jak nie w cwiercfinale to w finale, jesli Argentyna tam dojdzie.

3

@zodiak_10 Dokładnie, miejmy nadzieję że Leo wyleczy ten uraz i w ćwierćfinale juz go zobaczymy.

konto usunięte

2

@Lionel_Messi10 tak po ludzku szkoda chłopa :(

2

@Lionel_Messi10 Nie wiem czy to kwestia wieku, czy zmiany w przygotowaniach, ale niestety Leo od pewnego czasu ma duże problemy z kontuzjami.

1

@Lionel_Messi10 to ciężary, tych problemów z urazami siė mnoży. Ten przyszedl w najgorszym momencie sezonu.

2

@Barcanajlepszyteam od czasu wygrania Leagues Cup to tak źle nie było chyba jak od startu kariery. / ew od koncowki 12-13 / jesieni 13-14

Moze nie grajac w top lidze o ten idealny profesjonalizm ciężko i to w polaczeniu z wiekiem daje o sobie znać.

To juz 4! kontuzja mięśniowa liczac od roku - plus byly tez dodatkowe odpoczynki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?