La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1201 Culés

25

#Parody

Mateusz Borek: Czytam sobie. Obserwuje. Od rana przeglądam. Informacje o Yamalu. O kosmicznej ofercie 250 milionów. Od PSG dla Barcelony.
I dla mnie osobiście. Powinien tam Yamal odejść. Dlaczego? Lepszy klub sportowo. Poza sportowo również. Dużo lepsze możliwości rozwoju. Hiszpański trener. Lepsze pieniądze. No ludzie. Wszystko się w tym zgadza.
A z PSG po kilku latach. Może spokojnie. Odejść. Powiedzmy do Anglii. Lub nawet do Realu Madryt. Ja generalnie to widzę. Wierzę w taki scenariusz. Ojciec Yamala jest fanem. Wręcz fanatykiem Królewskich.
I tak wiem. Kibice Barcelony będą teraz mnie atakować. Będą mówić że Borek zdemolowany w weekend. Że Borkowi przygrzało. Że Borek bredzi.
Ale wiecie co? Ja się wami nie przejmuję. Bo mam dystans. Dlatego tacy frajerzy mnie nie ruszają. Bo tak zostałem wychowany. W mojej małej miejscowości. Zasady. Honor. Szanowanie bliźniego. Tego wam. Wy mali. Smutni ludzie życzę. Tyle poki co ode mnie. Lecę się schłodzić. Dobrym. Mocnym drinkiem. Trzymajcie się.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Deviler @Comentateiro @mekston @Kessie @barcelonaLM

3

@Kondziubarca nie no nie wytrzymam ze śmiechu. Najlepsze jest to że Bór jest w stanie coś takiego powiedzieć w jakiejś mocy futbolu np. to jest taki gościu, totalnie nieobliczalny dla mnie. A potem złapie smoka za rękę. xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?