La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1112 Culés

7

Szkoda będzie jeśli to Euro wygra Francja / Anglia / Belgia czy np. Portugalia. Fajnie byłoby gdyby ten turniej wygrała drużyna grająca porywający i odważny futbol w stylu Hiszpanii, czy Niemiec. Po pragmatycznym i szczęśliwym Realu w LM mam duży niedosyt zwycięstwa ryzykownego, odważnego i radosnego futbolu.

1

@macio_944 Kibicuję Anglii, ale dam szybki spoiler alert.W sobotę Anglicy Sleepy Garetha, rozegrają mecz pożegnalny na Helwecję.

0

1

@macio_944 To co Oni zagrali na Słowaków, to zwyczajnie nie przejdzie na Helwecję.

0

@FcPortoFan1999 czyli dajesz im szanse na awans

0

@mekston Minimalne szanse mają, ale faworytem będzie Szwajcaria.

0

@macio_944 byłoby spoko, ale nie wiem czy MŚ dla Argentyny 2022 nie spowoduje kolejnych rozstrzygnięć, że Ci najlepiej grający już nie będą wygrywać

1

@mekston No tak MŚ Argentyny / Messiego = pech dla kibiców Barcelony i ich podejścia do piłki na następne 50 lat :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?