La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 847 Culés

2

Za nami faza grupowa Copa America więc chciałbym napisać kilka zdań na temat drużyn z Ameryki Południowej.

Bardzo słaby turniej Chile i Peru. Nie dość, że nie wyszli z grupy to jeszcze nie strzelili ani jednej bramki. Plusem jest to, że mało tracili - szczególnie Chile bo tylko jedną.

Dosyć średni Ekwador, który z grupy wyszedł ale nie z pierwszego miejsca zdobywając "tylko" 4 punkty.

Fatalna Boliwia i niewiele lepszy Paragwaj. Te dwie ekipy nie dość, że bez punktów to jeszcze straciły najwięcej bramek ze wszystkich drużyn.

Do grona drużyn, które rozczarowały lub były po prostu słabe dodałbym Brazylię, która oczywiście z biegiem turnieju może się rozpędzać ale sama faza grupowa moim zdaniem na minus.
---
Na drugim biegunie oczywiście Argentyna, Urugwaj, Kolumbia i moim zdaniem największa niespodzianka (choć wiem, że ostatnio są w dobrej formie co pokazują eliminacje do MŚ) Wenezuela, która wygrała grupę z kompletem punktów tracąc tylko jedną bramkę mając w niej Ekwador.

Z 10 drużyn cztery można powiedzieć, że grają bardzo dobry turniej. Dwie średni (póki co), a cztery po prostu słaby lub fatalny.

Oczywiście wiem, że niektóre grupy mają po dwa lub trzy zespoły z Ameryki PŁD więc logiczne, że wszyscy ani nie mogą wygrać grupy ani nawet z niej wyjść ale wyniki w innych meczach także pokazują, że jednak można było zanotować lepsze rezultaty.
A wy jak to widzicie?

2

@Stinger_ Argentyna wygrywa Copa America 2024.To będzie ich szesnaste trofeum, i za bardzo nie mam innego pomysłu.

2

@FcPortoFan1999 powtarzając to tyle razy to za wiele. Piękna klątwa

A co do wygranej, to jeśli uda im się wejść do finału to tam np. Urugwaj to będzie mecz gdzie będą na papierze niewielkim faworytem. Ostatnio zresztą ulegli Urugwajowi.

1

@mekston Jak na razie, dobrze sobie radzą.

0

@Stinger_ Jak się to widzi to się tęskni za dobrym Chile z Vidalem, Medelem, Alexisem, Islą czy Paragwaj kojarzył się też z solidną reprezentacją

0

@Stinger_ To tak samo oceń Euro, z 24 reprezentacji ile gra dobrze?

0

@FcPortoFan1999 na razie to wszyscy najlepsi z grupy wyszli ale jak na Euro teraz zaczyna sie walka

0

@mekston Na Euro, to raczej będzie kontynuacja tego co było.

0

@Krzywy95 Oczywiście tamta drużyna była świetna i aż szkoda, że ni dali rady zastąpić gwiazd i nie grają już tak dobrze jak kiedyś.

0

@FcPortoFan1999 na Euro mamy hity

0

@mekston Gra, jednak się nie zmieni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?