La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1056 Culés

3

Czy myślicie, że taką bezbarwną i żenującą kadrę, jaką obecnie jest drużyna Włoch, rozbujałby Federico Bernardeschi?
Federico ma 30 lat, w obecnym sezonie 19 meczów - 8 goli i 6 asyst. Dosyć wcześnie wypisał się z poważnej gry, a jak pokazują niektóre przykłady, ludzie z niszowych lig też potrafią jeszcze grać w piłkę.

2

@escarabajo moim zdaniem - na pewno zmiany personalne przyniosłyby skutek ponieważ tam się gra nie klei bardzo i wątpię że to w głównej mierze wina trenera

0

@maciekofcb trener trenerem, ale zawodnicy też są po prostu średni..

2

@escarabajo Pewnie i tak kopalby się po czole, jak większość kadry oprócz małych wyjątków. Tam nie ma ognia. Przecież inne zespoły pokazały, że nawet grając typem z Ekstraklasy można powalczyć. A u Włochów nawet walki nie było.

1

@BorzyKrzys Może jednak zrobiłby więcej wiatru z przodu niż na przykład taki Szarawy.
To prawda, jakoś nie było tam widać że są teamem, że są zjednoczeni. Jakiejś wielkiej ambicji i jazdy na przysłowiowej dupie nie było widać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?