- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1417 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
NeroTFP1
18
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
ranger3120
21
https://wykop.pl/cdn/c3201142/97619538e7ad6e6f49821b5fb841becbe0467dcdd7938336657ca390d701ece3,w400.... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1417 Culés
6
Elyta się zjeżdza do Las Vegas ;D
absolutny Top Topów.
Stefan Stefaniutki, KD, Kawhai, Davis, Embiid, Haliburton, Bam, Holiday, Edwards, Bronek, D-Book.
Wyglada to potężnie.
1
@fart Oraz Tatum
1
@fart Jaką pierwszą piątkę typujesz? :)
1
@fart Joela Embiida, można nazwać elitą?
1
@FcPortoFan1999 Oczywiscie ze tak
0
@Encore Bo Ja po jego ostatnich playoffach, mam wątpliwości.
0
@FcPortoFan1999 To najbardziej dominujący center obok Jokera w ostatnich latach
0
@Encore W sezonie regularnym, może tak ale w playoffach On po prostu gaśnie.
2
@Encore JT jeszcze świętuje i nie ma go w hotelu. ;)
@FcPortoFan1999 Embiid jest znakomitym koszykarzem, ale czy Elyta? dobre pytanie ;)
@NeroTFP1 To również ciekaw pytanie bo to jest tylu kozaków, że w zasadzie każdy mecz to zupełnie inna 5. ;D
Davis, Bronek, KD, Stefan, Holiday ale to również będzie zależało od przeciwnika bo inaczej wyjda na wysoka Francję a co innego na small ball. ;)
2
@fart pierwsza piątka to curry edwards lebron kd i embiid
1
@fart Ja, mam spore wątpliwości aby stawiać go na równi z takim Currym czy Kawhiem już nie mówiąc o LeBronie.Haliburton, porównywalny.
0
@adamek20151 Nigdy połamańca Embiida nie wystawię do pierwszej 5. Gość tylko z ławki podobnie temat z Leonardem. Zastanawiam się nad Edwardsem, ale Jrue jest lepszym obrońca a przy jałowym Bronku w obronie ktoś musi tyrać w pomalowany do tego ogromne doświadczenie Holidaya. ;)
Uważam, że cały sztab trenerski postawi na doświadczona pierwsza 5. żadnych kombinacji alpejskich drużyna musi mocno wejść w turniej i jak najszybciej wskoczyć na najwyższe obroty.