La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1437 Culés

konto usunięte

1

To były piękne 2 dni. Hiszpania, Holandia , Anglia z Awansem do tego Argentyna, Urugwaj ,Kanada, awans Carlitosa

Jedyny minus to odpadnięcie Igi

1

@TaleOfUs fajnie jakby Max z 4 miejsca ugotowal i wygral GP Silverstone

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@mekston, oby dziś skutecznie wylądował w żwirze

1

@FCB_dimiC oby nie, już w kwalach wystarczy - było ciężko jak Red Bull wypuścił go w okienko kiedy zaczęło padać.

Czekamy na piękną walkę z Norrisem, Russellem i Hamiltonem

Natomiast nie wiem na ile Red Bull dał radę ogarnąć uszkodzenia podłogi, bo jak niespecjalnie to Maxowi będzie ciężko bez dobrej przyczepności. Możliwe, że po prostu całą podłogę wymienią.

0

@mekston, jeśli wymienia całą podłogę wiąże się to z jakimiś karami?

konto usunięte

0

@mekston
Silver to tylko Merc i Maclaren
Puszki do żwiru

1

@FCB_dimiC jesli wymieniasz dany element na taki sam o tej samej specyfikacji to nie

1

@TaleOfUs Maksiupuszka fajnie jakby powalczyl?

Jednak taka walka z Norrisem - ostra ale brakowalo nam tego w F1

0

@TaleOfUs Zwłaszcza Anglia z ciężkim awansem :)

0

@FcPortoFan1999 Anglia lubi sie slizgac

0

@mekston Mam wrażenie że już raczej więcej niż półfinału nie wyślizgają.Faworytami będą Holendrzy.

0

@FcPortoFan1999 czyli Anglicy w finale

już ich skazałeś na porażkę ze Szwajcarami, ale Anglia polubiła ślizganie

0

@mekston Bo zwyczajnie nie mam podstaw aby sądzić że awansują plus jeszcze po dość wyczerpujących kolejnych dogrywkach.

0

@FcPortoFan1999 to im nie przeszkadza - niczym Chorwacji

0

@mekston Na jednym turnieju, takie coś mogą grać.Tylko niech nawet nie myślą że będą to robili na każdym turnieju.

0

@FcPortoFan1999 moga w tym zasmakować

0

@mekston Oby nie, bo przestanę im kibicować.Takim przesadnym ślizganiem się to Ja też pogardzam!

0

@FcPortoFan1999 oni w to pójdą jak teraz kolejna dogrywka / karniaki z Holandią

0

@mekston Tylko że fizycznie to im się odbije czkawką.

0

@FcPortoFan1999 nie - oni tak lubia

Ewentualnie w finale bo maja Harry Kanea

0

@mekston I jego manię do wygrywania trofeów?

0

@FcPortoFan1999 po prostu on nie jest w mainstreamie i uwaza ze trofea sa overrated

Finał i srebro tez jest fajne - Harry Kane obala stereotypy

0

@mekston I ściąganie tych medali też?

0

@FcPortoFan1999 boi sie ze ktos mu ukradnie. Widzisz ile kibicow wbiega na murawy przeciez

0

@mekston Akurat pewnie ten srebrny medal, to piłkarz otrzymujący go by się nie obraził gdyby ktoś mu go skradł.

0

@FcPortoFan1999 właśnie by się obraził dlatego szybko ukrył przed chciwymi spojrzeniami niektórych kibiców

0

@mekston A co mu z tego srebrnego medalu?

0

@FcPortoFan1999 medal to medal

0

@mekston Srebrny medal to pierwszy przegrany turnieju..

0

@FcPortoFan1999 srebrny medal to finał, a nie każdy dostępuje tego zaszczytu

0

@mekston Ale finał przegrany.Nikt nie chce być w finale i go przegrać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?