La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1352 Culés

0

Lando jakby wziął medy jak Piastri (który od razu uznał, że Medy będą najlepsze) to by wygrał?

Możliwe. Trzeba by zobaczyć dokładnie tempo Piastriego.

0

@mekston, musiałby zjechać na nie wcześniej o jedno okrążenie, wtedy miałby szansę. Wystarczy na niego spojrzeć, on doskonale wie dlaczego przegrał ten wyścig

1

@mekston piastri zaczął na końcu mocno gonić przód i był w stanie walczyć o najszybsze kółko które na ostatnim okrążeniu odebrał mu sainz ale on zjechał na 51 okrążeniu po softy

1

@FCB_dimiC z tym zjazdem to niełatwa sprawa - ten jadący z tyłu ma lekką przewagę i może zawsze odpowiedzieć zjazdem albo zrobić coś przeciwnego.

Natomiast mogli i powinni założyć medy.

1

@mekston Jermakow w viaplay właśnie mówił że piastri na 14 okrążeniach na medach odrobił do norrisa ponad 10 sekund. Może Lando nie miał już pośrednich. Tak samo jak Lewis i wybór musiał padać między softem a hardem

1

@budel17 miał pośrednie, bo pytali Lando o to jakie chce opony. Wcześniej też mówili mu, że w przeciwienstwie do Merca i Red Bulla które nie mieli medów oni zachowali medy.

1

@mekston a no właśnie. Już się sam zakręciłem, za dużo ekranów na raz oglądam i chyba trochę zabrakło właściwego przetwarzania danych ;)

0

@budel17 ciekawe, bo Piastri powiedział clear, że on chce medy, a Lando po prostu nie wiedział co będzie lepsze i dali mu takie jak Hamiltonowi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?