- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1323 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
15
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
5
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1323 Culés
2
jak za takie coś w ogóle można się utrzymać??? wy tak żyjecie???
10
@draxidox, nie ma tu o czym dyskutować. Gość całe życie miał na zupełnie innym poziomie, tu nie ma czego hejtować. Inne życie
Poza tym on się nigdzie nie żali, że nie ma za co żyć czy mu czegoś brakuje
3
@FCB_dimiC pełna zgoda. Gość żyje na takim poziomie, że 33 koła to jest mało i ja się wcale nie dziwię. On ma żyć z tego co odłożył, a jak nie odłożył to szybko straci i nową trawę i basen.
7
@escarabajo, przede wszystkim on się nigdzie nie żali, że brakuje mu kasy. Opowiada o aktualnych realiach jego życia, a w tym nie ma nic złego. To ludzie sobie dopowiadają i szukają sensacji. Wiele osób w pół roku nie zarobi tyle pieniędzy ile on ma emerytury, niektórzy pewnie nawet w rok, ale to co on osiągnął i na jakim poziomie żyje może zawdzięczać głównie sobie i bliskim, więc nie ma w tym nic złego.
Śmiać się można z Pani Maryli, która przez całą karierę tak szastała hajsem, że teraz narzeka, że nie ma z czego żyć (jeśli dobrze pamiętam)
0
@FCB_dimiC na takie sprawy trzeba patrzeć szerzej. Owszem, on sobie to wszystko wypracował, nic nie ukradł, więc ma. I jest ok. Ale po prostu o pewnych sprawach lepiej nie mówić.
1
@draxidox
Jego pieniądze, jego sprawa, ale personalnie za nim nie przepadam. Sam nie garnął się do gry w kadrze, bo ubezpieczenie było ważniejsze, ale gdy chłopaki w kadrze sami osiągnęli sukces, to lubił się mądrzyć i ten sukces umniejszać.
2
@Safrani, a ja nie widzę nic złego w tym, że mówi o takich rzeczach. Wolę żeby mówił o tym otwarcie niż gdyby udawał, że żyje jak każdy i robił z siebie kogoś kim nie jest. Nie obnosi się, nie umniejsza nikomu, nie wyzywa ludzi od biedaków. Opowiada jedynie o realiach życia, które prowadzi będąc byłym zawodnikiem NBA. Nie ma w tym nic złego.
On pstryknięciem palców rozwiązałby wszystkie moje problemy, na które muszę pracować przez najbliższe kilkanaście miesięcy z rozwalonym kolanem, a jednak nie czuję zawiści, że jego życie wygląda tak, a nie inaczej. Jakiś balans trzeba w tym wszystkim znaleźć. Nie każdy będzie mógł żyć tak jak Gortat
0
@FCB_dimiC Stary, ja też nie widzę nic w tym złego. Ja mam na to wywalone. Po prostu, gdybym był w jego sytuacji, to unikał bym takich tematów.
1
@Safrani, no ale masz do tego prawo, po prostu obaj wyraziliśmy swoje zdanie na ten temat
1
@Safrani ale zapytał go o to dziennikarz, czemu ma nie mówić, on nie ma z tym problemu.
@FCB_dimiC to prawda.
0
@draxidox Kontekst tej wypowiedzi to bardziej jest taki że ludzie przeliczają 8,250$ na PLN i mówia że ma 33k emerytury, a on pokazuje że te 8k dolków to nie jest jakaś wielka kwota bo w USA wszystko jest 2,3x droższe niż u nas.