- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 632 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
macio_944
10
Ale w sumie to fajne i śmieszne, że Martinez musi się spinać by CRa wystawiać w każdym meczu... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 632 Culés
0
@Barcanajlepszyteam mowilem / wystarczy sledzic gre Rune od roku i nawet to jak on wbil do tej 4 rundy.
Tutaj nie ma co zbierać.
Teraz moze miec nawet wolny los (a jak nie to De Minaur to tez dobry zawodnik na 1/4) a potem Fritz - czyli final.
0
@mekston Fritz ze swoim serwisem może być groźny. Dzisiaj Rune nie miał za dużo do powiedzenia, ale mecz nie był na wysokim poziomie. Djoko od początku solidnie i w najważniejszych momentach przy zagrożeniu utrzymał serwis. Chociaż 6 niewykorzystanych set pointów trochę nie przystoi xd
0
@Barcanajlepszyteam zobacz bilans Serba z Fritzem
Grozny mogl byc Saszka ale oddal z 2-0 i tutaj to moglo by byc meczycho ale Fritz z bilansem 0-9 to nie ;) zdecydowanie nie ;)
Plus latwe mecze dla Serba z nim.
Pisalem ze Rune to zaden rywal obecnie ;) ale to latwo bylo stwierdzic patrzac jak on gra od dluzszego czasu
0
@mekston To jednak trawa i serwis może tutaj zrobić różnicę. Zresztą na razie nie ma co o tym dyskutować, bo obaj muszą jeszcze wygrać po jednym meczu.
0
@Barcanajlepszyteam mimo wszystko też zwróć uwagę, że większy atut podanie ma na początku Wimbledonu, a z czasem kiedy ta nawierzchnia się zmienia ten wpływ lekko maleje.
Poza tym trawa jest bardzo dobra dla Serba, nie Fritzula bez szans. 0-9 mówi swoje.
Jak on nie potrafił Nadala z naderwanym / zerwanym mięśniem brzucha ograć. To jak ma zdrowego Serba.
0
@mekston Zgadzam się z tym co napisałeś, chociaż postawię lekki znak zapytania, co do zdrowia Djokovica. Ciągle mam obawy, że po natężeniu meczów może pojawić się jakiś problem z tym kontuzjowanym kolanem. Ale oby wszystko było ok.