- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1434 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
15
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
5
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1434 Culés
1
Najbliższe otoczenie Mateusza Morawieckiego, pełniącego wówczas funkcję premiera, wiedziało o wyprowadzaniu pieniędzy z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych — ustalił Onet. Proceder trwał nawet po przegranych przez PiS wyborach. — Kto nie ryzykuje, ten ma duży kredyt — tak o wyprowadzaniu środków z agencji mówiła podczas jednej z zarejestrowanych przez CBA rozmów Anna Pietrzak, znajoma Morawieckiego z czasów wspólnej pracy w banku i działalności w "Solidarności Walczącej", później jego asystentka i członkini rad nadzorczych kilku państwowych spółek.
1
@Safrani co z tego skoro Tusk się kłania Niemcom i chce wpuszczać inżynierów za 3 2 1
4
@Safrani Zero zaskoczenia czy zdziwienia.
Politycy to banda złodziei i oszustów.
1
@Safrani @Bykunn @fart Nie chce mi się iść za rok na wybory prezydenckie.Któryś z was Panowie, może to zrobić za mnie?
0
@FcPortoFan1999 to może być delikatnie nielegalne ale już nie takie sytuacje widziałem w komisjach
1
@Bykunn to może być jak najbardziej legalne. Kolega @FcPortoFan1999 musi odpowiednie upoważnienie napisać.
1
@Bykunn @Safrani Mogę z chęcią przekazać kartkę do głosowania.
0
@FcPortoFan1999 mnie nie będzie w Polsce
0
@Safrani A gdzie Będziesz w maju 2025 roku?
0
@FcPortoFan1999 w Urugwaju.
0
@Safrani To daleko od Polski, czyli widzę że nie wybierzesz nowego prezydenta ze słynnego duopolu.
0
@FcPortoFan1999 no nie. Będę w tym czasie pracował. Fur Uruguay
0
@Safrani Obyś dużo zarobił!
1
@FcPortoFan1999 zarobię. Czy dużo? To pojęcie względne. Tyle samo co w Polsce plus delegacja plus coś tam jeszcze. I nie będę płacił za żarcie i hotel.