- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1274 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
5
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1274 Culés
0
Polecam całe , ale tak od 20min ładnie spaja się to co mówi z nachalna agitacja MBAPPE czy Kounde do głosowania na centrolewice.
0
@mmaciass miałbym słuchać 40 minut Gargas i Saryusza Wolskiego? Przecież leczenie kanałowe bez znieczulenia jest przyjemniejsze.
0
@Safrani a jakie masz wobec tego człowieka zarzuty oprócz tego że jest z nietwojej partii? konkretniej.
Czy takie bolesne jest słuchanie że zachodni byli politycy szczebla najwyższego są skorumpowani i są prorosyjscy? nie no przecież to PIS jest prorosyjski :) :
Austria:
https://www.dw.com/pl/by%C5%82a-austriacka-polityk-na-czele-think-tanku-w-rosji/a-66792116
https://www.euractiv.pl/section/polityka-zagraniczna-ue/news/byly-kanclerz-austrii-w-rosyjskiej-kompanii-naftowej/
Finlandia:
https://wszystkoconajwazniejsze.pl/pepites/paavo-lipponen-premier-finlandii/
Niemcy:
https://www.pap.pl/aktualnosci/holenderskie-media-kanclerz-gerhard-schroeder-byl-pajakiem-w-sieci-rosyjskich-wplywow-w
Francja:
https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1567941%2Cbyly-premier-francji-o-swoich-zwiazkach-z-rosja-moja-kariera-moja-sprawa
0
@mmaciass nie wiem po co mi tu wrzucasz teksty o politykach innych krajów.
Ja na żadnego polityka nie poświęcę 40 minut swojego życia. Za bardzo cenię sobie swój czas. Przez te czterdzieści minut mogę zrobić wiele innych, pożytecznych dla mnie rzeczy.
0
@Safrani dziwny jesteś jak na dorosłego człowieka. Komentujesz post, o którym nie chcesz słyszeć - taki trochę paradoks. Jak masz ciekawsze rzeczy to nie czytaj, nie komentuj, nie udzielaj się. To prostsze niż bezmyślne klepanie w klawiaturę.
0
@mmaciass ja wiem, że Wy prawi lubicie układać komuś życie, ale ja jednak będę komentował i robił co uważam za słuszne, lub co mi się podoba.
0
@Safrani odpowiem tylko cytatami z twoich wypowiedzi genialnych:
"nie wiem po co mi tu wrzucasz teksty o politykach innych krajów." - SAFRANI
"...będę komentował i robił co uważam za słuszne, lub co mi się podoba." - Też SAFRANI
Tak więc widzisz Twoje samozaoranie nastąpiło. Już wiesz czemu "Ci" wrzucam ;) bo mi się podoba :)