- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 892 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 892 Culés
4
Tak mi teraz przyszło do głowy. Jako, że jestem sympatykiem reprezentacji Francji od lat, a w zasadzie można powiedzieć, że od dekad, to zatęskniło mi się za tym naczyniem na wodę (dzbanem - piszę to z przykrością) Paulem Pogbą. Jaki on miał luz jak mu się chciało. Jak miło się patrzyło jak gra na zeszłym Euro. Szkoda chłopa, dzisiaj by się przydał patrząc na ten defensywny tartak obecnie w drugiej linii Francji.
2
@escarabajo Niestety.Wolał być Robertem Karasiem.
1
@escarabajo Mi brakuje tam takich piłkarzy jak Zizou czy Henry.
1
@MesQueUnClub_87 oczywiście, że tak, sentyment itd. Ale zobacz, zeszły Mundial. Przecież Griez zagrał fantastycznie, czyli można:) Generalnie piłkarzy mają wybitnych, ale chyba Deszą się już wypalił.
1
@escarabajo Sentyment sentymentem, ale nikt w środku pola obecnie nie umywa się do Zizou. Zdecydowanie zmiana trenera jak najbardziej wskazana i trzeba tam przewietrzyć.
1
@MesQueUnClub_87 ciężko szukać, kogoś kto zagra na poziomie takiej legendy. Ja bym raczej nie szukał drugiego Zizou a wykreował kogoś nowego. I tak jak mówię, w tym turnieju Griez jak i cała Francja słabo, ale na Mundialu regulował tempo, aż miło. Świetny turniej zagrał. Tylko pytanie czy to wina Antułana czy jednak trenera?
1
@escarabajo Wiem, że nie będzie drugiego Zizou, ale np. Henry zastępstwo ma bardzo dobre na lewej flance, a środek niczym szczególnym się nie wyróżnia. Moim zdaniem wina trenera bo cała Reprezentacja grała słabo i uważam, że brakuje im nowego impulsu. To najsłabszy turniej Griezmanna od lat, a sezon w Ateltico miał przecież bardzo dobry.
1
@escarabajo teraz Grieza jakby nie bylo i jeszcze zmascil okazje z Holandia
1
@MesQueUnClub_87 to prawda, lubię Deschampa bo jest z "mojej" reprezentacji Francji, plus z Juve, z którym kiedyś "sympatyzowałem", ale myślę, że się już wypalił. Mają najlepszą kadrę moim zdaniem, a zagrali totalne gówno na tym turnieju. Mecz z Belgią był kwintesencją paździerzu jaki zaprezentowali na całym turnieju.