La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1555 Culés

0

Dobrze zrobili z Marciniakiem. Gdyby dostał finał EURO, to w sierpniu by się pakował do Arabii, a nawet jeżeli nie, to motywacja by mu mocno spadła, bo nie mógłby już nic "więcej" osiągnąć. UEFA jednak trochę zainwestowała w jego rozwój i pewnie chce, żeby teraz jeszcze 4 lata posędziował na TOP poziomie, i wtedy dostanie swój wymarzony finał EURO na zwieńczenie kariery.

1

@Destroyer_of_Worlds Orsato kończy karierę i mu finału nie dano. Więc i Marciniak może mieć pecha. Słaba decyzja

0

@tbas bo Orsato słabo sędziował. Przecież nie napisałem, że na pewno dostanie. Dostanie, jeżeli będzie sędziował na TOP poziomie. Jaki interes ma UEFA, by Marciniakowi dać teraz finał? żadnego.

0

@Destroyer_of_Worlds W RSL sędziują regularnie arbitrzy z zagranicy. Marciniak ma już 31 występów w tamtej lidze. 4 w kingscup i 1 w superpucharze
https://www.transfermarkt.pl/szymon-marciniak/profil/schiedsrichter/1964/plus/0?funktion=1&saison_id=&wettbewerb_id=

1

@Adran360 chodzi bardziej o wyłaczność typu jak zrobił Mark Clattenburg.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?