La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1477 Culés

7

Ja mam lekki dysonans poznawczy w kwestii Premiera Millera. Z jednej strony w wielu kwestiach jak chociażby kwestia nieratyfikowanej umowy z Ukrainą czy zbrodni wołyńskiej ma całkowitą rację... z drugiej z pełną powagą gloryfikuje Jaruzelskiego i uważa, że to był świetny człowiek...


@Comentateiro @tomek8756 @Kondziubarca @Tabaluga37 @michal26

1

@Kgorecki2500 Miller ma celne spostrzeżenia o Żukowskiej:p


1

@tomek8756 A to już klasyczek.

3

@Kgorecki2500

Na prawdę masz jakikolwiek dysonans w stosunku do człowieka który był działaczem min. ZMS'u ?
A to tylko wierzchołek góry lodowej.

Teraz, to może gadać cokolwiek chce. Nic już nie zmieni faktu, że jest zapyziałym komuchem i najlepiej żeby zniknął na wieki.

2

@SawneyBean Tak zwany syndrom ''chłoporozumstwa''. Jak ktoś zaczyna mówić rzeczy, które się podobają ''chłoporozumcom'' to nagle jest przez nich uwielbiany.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?