La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1024 Culés

0

Dani Pacheco w Wiśle Płock!

Hiszpan odszedł z Górnika Zabrze dla którego zdobył 4 bramki w Ekstraklasie i teraz zagra w Betclic 1. Lidze.
Może zbyt dużego szału w Zabrzu nie robił ale na pierwszą ligę moim zdaniem bardzo dobry transfer.

Przypominam, że Dani Pacheco był królem strzelców ME u-19 i z reprezentacją Hiszpanii właśnie na tym turnieju zdobył srebro w 2010 roku.
Poza tym piłkarz, który jako junior grał w Barcelonie.
---
Wisła Płock zrobiła kilka ciekawych transferów, ściągnęła niezłego trenera - mam nadzieję, że będą obok Wisły Kraków największymi kandydatami do awansu do Ekstraklasy.

0

@Stinger_ Górnik, poważnie się osłabił przed sezonem.Nie ma Ennaliego już, i jeszcze Pacheco out.Trudny sezon przed Zabrzanami.

0

@FcPortoFan1999 Cóż, Ennali, że odejdzie to było pewne ale Pacheco? On jednak swoją robotę w Zabrzu zrobił i że odchodzi to może nie jest bardzo dziwne ale, że idzie na ligi niżej to już trochę bardziej zastanawiające.

0

@Stinger_ Właśnie bardzo dziwne że wybrał właśnie zaplecze Ekstraklasy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?