La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 659 Culés

0

A ogólnie to czemu ten Buksa zmienił ligę na słabsza? I gra u jakichś kalafiorów?

0

@PatrykBarca Najpewniej jak tradycyjny piłkarz z Polski, chce zrobić karierę za granicą.Uda się, to będzie gwiazdą a jak nie... to za kilka lat z podkulonym ogonkiem powróci!

0

@FcPortoFan1999 Ale to liga porównywalna do naszej....

Bycia gwiazda wypizdowia?

0

@PatrykBarca Może po prostu chciał grać, grać w europejskich pucharach i strzelać bramki?
Powiem tak - oczywiście liga turecka mocniejsza, tam sporo strzelał więc na pierwszy rzut oka dziwna decyzja ale w Danii ma grę w europejskich pucharach, być może nawet LM więc de facto kto wie, a może to jest jeden krok do tyłu by dzięki grze w europejskich pucharach potem zrobić dwa kroki do przodu?

Mimo wszystko wolę takie coś niż pchanie się do ligi i drużyny z której nie wstanie z ławki i jego kariera miała by się skończyć.

Poza tym pieniądze, myślę że w Danii dużo mniej (jeśli nie porównywalnie) nie zarobi. Inaczej na pewno takiej oferty aż tak szybko by nie zaakceptował.

0

@PatrykBarca Bo strzelił gola Holandi.

1

@PatrykBarca Cóż, nie wszyscy jadą od razu to lig Top5 ;)

0

@FcPortoFan1999 No nie. Ale on grał w lepszej lidze I strzelał. Strzelił też na Euro. I coś takiego?

0

@Stinger_ Dużo tych może....

Strzelał w lepszej lidze. Żeby teraz strzelać kaszaniarzom? Strzelił na Euro. Myślę że miał ofertę lepsza jeżeli chodzi oczywscie o możliwość grania.

1

@PatrykBarca Agent się niezbyt popisał.Chyba że jego zespół powtórzy wyczyn Kopenhagi z zeszłego sezonu.

0

@PatrykBarca Dużo "może" bo przecież nie wiem co tak należy kierowało Buksą żeby przejść do Midtjylland ale może po prostu też nie było ofert z lepszych lig? Nie oszukujemy się - Adam Buksa poza grą głową i być może rzutami karnymi nie ma zbyt wiele zalet więc może (wiem znowu może) wie, że pewnego poziomu nie przeskoczy i woli grać w słabszej lidze ale grać niż odcinać kupony w mocniejszej lidze i kończyć karierę?

I zanim powiesz, że mógł zostać w Turcji czyli mocniejszej lidze to odpowiem od razu tak - w Dani ma grę w europejskich pucharach, być może LM więc to też jest jakiś plus.

Poza tym, czemu nie został w Turcji? Nie chcieli go wykupić? Nie mieli kasy czy sam Buksa nie chciał?

0

@PatrykBarca liga słabsza, ale klub mocniejszy. Nie dużo, ale wciąż.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?