- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1150 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1150 Culés
5
Enough, zasłużyła na miejsce w sztafecie i nie chodzi mi o półfinał. @NeroTFP1
0
@Popitek12 no, ale kto by miał biec? Popowicz pierwsza będzie, bo ex sprinterka. Dobry start ma.
Święty Ersetic wiadomo, klasa i doświadczenie.
Kaczmarek na ostatniej zmianie. Wiadomo
Zostaje nam Kuś na drugiej lub trzeciej. Pewnie dostanie trzecią.
Nie ma innej, która byłaby w stanie dzisiaj poniżej 52s. Pobiec, a tylko taka gwarantuje nam walkę o medal. Nawet złoto.
Tylko by było złoto, to nasze muszą rekordy życiowe pobić (każda po kolei)
0
@Popitek12 @michal26 Jest jeszcze Gacka, która z bloków biegała 51.56. Teraz nie startowała, więc nie wiemy, w jakiej jest dyspozycji. I mimo wszystko pamiętajmy, że to jest sztafeta, całkowicie inne bieganie. Tutaj mimo wszystko trzeba trochę doświadczenia i umiejętności, bo sam czas to nie wszystko. Trzeba umieć się przepychać, omijać, biegać po wirażach, itd. Tego moim zdaniem Anastazji jeszcze brakuje, by biec w finale. To jest bardzo młoda sprinterka, a inne mogą być lepsze. Ale w eliminacjach pewnie pobiegnie :P
Nie no, z tym złotem to zejdźmy na ziemię. Bieganie poniżej 52 sekund może nie dać medalu, a tym bardziej nie da złota. Tutaj mimo wszystko brązowy medal nie jest zbyt prawdopodobny, patrząc na to, jak nasze dziewczyny biegają, a Justyna już dawno nie zeszła poniżej 51 sekund :P
Amerykanki:
McLaughin (48,75), Brown (49,13), Ellis (49,46) + trzy inne, które w tym sezonie biegają poniżej 50 sekund. Pamiętajmy też, że one na eliminacje wystawią całkowicie inny, rezerwowy skład.
Holenderki
Bol (49,17), Klaver (49,58), Saalberg (poniżej 51 sekund), De Witte (51,44)
Brytyjki:
Anning (49,51), Nielsen (49,87), Ohuruougu (50,76)
0
@NeroTFP1 no dobra. Złoto będzie cholernie ciężkie.
Justyna to bardzo rzadko schodziła poniżej 51s.
Kaczmarek z bloków jest w stanie zejść do 48,70s. Tak bym typował. Może 48,50s. Ale to naprawdę pogranicze myślenia życzeniowego. Musi pobiec na absolutny swój top.
Justyna Święty - okolice 51,50s.
Najlepiej, gdyby pobiegła okolice (z bloków) 51,30s.
Drapała musi iść na rekord życiowy, czyli okolice 51,00s. Ona będzie na bank biegła pierwsza.
Zostaje Kuś i Gacka. Reszta się na moje nie liczy w rywalizacji. Która by nie pobiegła, to musi na poziomie 51,70 pobiec i to może zrobić prędzej Kuś niż Gacka.
Tym bardziej żałuję, że nie mamy już Kiełbasińskiej. Ona, zdrowa i w formie, to grubo poniżej 51s. Biegła i to by nam BARDZO dużo teraz dało. Rzekłbym nawet, że pewne srebro, jeśli oczywiście by pobiegły wszystkie na maksa.
No, ale też prawda jest taka, że bieganie swobodne, solo, a bieganie w sztafecie, to 2 różne rzeczy z powodów które piszesz.
0
@NeroTFP1 więc na moje, biorąc pod uwagę SB z tego roku, i że nic się nie wydarzy, a każda pobiegnie na naprawdę niezłym poziomie, to:
1. USA
2. UK
3. Polska
4. Holandia
5. Jamajka
6. Irlandia
Tak pewnie będzie
Chociaż oczywiście Holandia będzie bardzo groźna.
1
@michal26
Biorąc pod uwagę SB z tego roku, to jednak Holenderki przed Polską. Mają dwie dziewczyny, które w tym sezonie regularnie biegają poniżej 50 sekund (Bol i Klaver), a Bol i tak pewnie jeszcze coś dołoży na samych igrzyskach. Poza Natalią Kaczmarek, wszystkie cztery Holenderki mają lepszy SB niż nasza druga najlepsza zawodniczka. Na dodatek Saalberg biega poniżej 51 sekund, a u Mariki życiówka to 51.42. Dla mnie brąz będzie niespodzianką, ale obym się mylił. No i wiele zależy, w jakiej dyspozycji będzie Natalia po finale 400 metrów.
Chociaż tu akurat naszej szansy należy upatrywać w doświadczeniu. Liczę, że będą jakieś przepychanki, bo tak jak zauważyłeś, bieganie solo, a bieganie w sztafecie to dwie różne sprawy. Czasami ktoś Cię przyblokuje i już po zawodach. Oby szczęście nam sprzyjało.
Jeżeli Natalia nie dostanie pałeczki na ostatniej zmianie z jakąś dużą stratą, to jest szansa.