- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 932 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
73 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kozinho.
0
Kurakao wyszło z grupy, a nas tam nawet nie ma xDDD E: Dobra, to nie kurakao, ale też beka
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 932 Culés
0
Wszyscy faworyci w Ekstraklasie z zwycięstwem w pierwszej kolejce. Historia pisze się na naszych oczach.
0
@bartekvisca Na jesieni, to raczej ciężko o kolejki cudów.Jak to mówił pewien dawny kolega-od wiosny zaczyna się patola :)
2
@bartekvisca Ja bym się kłócił, że nie wszyscy bo jednak Śląsk grał u siebie z beniaminkiem - mimo że to była Lechia to jednak Śląsk wicemistrz Polski.
0
@Stinger_ Tylko że Śląsk, raczej nie jest traktowany w tym sezonie jako jakiś ogromny kandydat do walki o tytuł.
0
@FcPortoFan1999 Poczekajmy aż grę w Europie zacznie nasza najlepsza trójka z poprzedniego sezonu - nie mówię, że nagle w lidze zaczną przegrywać ale granie co 3-4 dni może się na nich odbić, jak to w Polsce, sierpień i zmęczenie sezonem.
---
Wiem, że nie jest ale w meczu z Lechią był faworytem i startują z pozycji wicemistrza także chcą nie chcą będą porównywani do najlepszych.
0
@Stinger_ Granie pucharowe, nie będzie jeszcze tak widoczne na wakacje.Poważny problem może być kiedy przyjdzie runda grupowa od września, bo to tutaj zwykle drużyny grające w LE/LKE, zaczynały gubić na potęgę punkty w Ekstraklasie i najczęściej przegrywać mistrzostwo.Tak było z Rakowem, tak było z Legią, i tak też było z Lechem.
0
@FcPortoFan1999 W sumie nie pisałem jeszcze o grupie bo żeby tam zagrać to trzeba tam się zakwalifikować, a u nas jednak nie jest to żadna pewność choć i tak nawet w czasie eliminacji nie zdziwi mnie jak faworyci zaczną gubić punkty.
Śląsk już zgubił, a jeszcze nie zagrał meczu w Europie.
0
@Stinger_ Dlatego właśnie w typowaniu przedsezonowym nie postawiłem Legii na mistrza właśnie z powodu potencjalnego awansu do grupy albo jeszcze wyżej ale...(i tutaj jest smutna prawda o Polskiej piłce) jeśli Warszawa odpadnie zaskakująco szybko to ma większe szansę na mistrza od Lecha.
0
@FcPortoFan1999 A moim zdaniem nawet jeśli Legia wejdzie do fazy grupowej ligi konferencji to wcale nie musi mieć mniejszych szans na mistrzostwo od Lecha czy jakiejkolwiek innej drużyny.
W tym momencie Legia ma dosyć szeroki skład i na papierze wyglądający całkiem dobrze. Oczywiście to jeszcze nic nie znaczy ale jeśli Feio to poukłada to myślę że jest szansa by grać dobrze na każdym froncie.
Jeszcze ma przyjść do nich ten napastnik z Francji - oczywiście to zapewne oznacza, że któryś odejdzie - pewnie Blaz Kramer - ale to akurat może być zmiana na plus.
0
@Stinger_ Ja, właśnie nie Jestem taki pewien czy nie przyjdzie na nich kryzys jak rok temu kiedy w pewnym momencie jechali na 3 fronty, a na wiosnę do kwietnia wyglądali na ekipę zmęczoną.Do października, szli na wszystkich frontach jak niepowstrzymana lawina...ale jak przyszedł ten właśnie miesiąc to się zaczęło momentalnie sypać-głównie w Ekstraklasie.
0
@FcPortoFan1999 Kryzys może przyjść to jasna sprawa ale ja obstawiam, że poza Legią kryzys może dopaść każdego nawet Lecha czy Raków nie grających w Europie.
Popatrz właśnie na poprzedni sezon - Lech szybko odpadł (bardzo szkoda bo mogliby padnie zapunktować ale woleli się skompromitować) z europejskich pucharów, a mimo to w Ekstraklasie mieli jeszcze większy kryzys niż grająca w grupie LK Legia.
0
@Stinger_ Właśnie z Lechem i Rakowem, nawet jeśli przyjdzie kryzys to nie będzie on aż tak głęboki jak rok temu z prostej przyczyny.Lech, nie będzie aż tak bardzo znokautowany jak po Trnavie, a Raków już z normalnym dla nich trenerem nie będzie miał problemu z europucharami kiedy to od lipca do grudnia rozegrali około 30 kilku meczów.
0
@FcPortoFan1999 Dodałbym jeszcze fakt kontuzji - jeśli ich nie będzie lub będzie mało to będzie na plus ale jeśli któremuś z zespołów odpadnie jakiś ważny piłkarz (lub dwóch czy trzech) to wtedy także można trochę punktów pogubić także to też będzie bardzo ważne.
0
@Stinger_ Jednak granie bez europucharów, to jest ogromny przywilej bo poza raptem 7 meczami Pucharu Polski(liczyć do finału) to praktycznie poza wrześniem, październikiem, grudniem a następnie marcem, kwietniem i majem jest granie co tydzień do końca sezonu.