- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1410 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1410 Culés
10
Zamiast próbować ściągnąć Olmo powinniśmy się skupić na kupnie napastnika.
Lewy jest coraz gorszy i wątpię by się to zmieniło.
Ostatnie 2 lata to była parodia z nielicznymi przebłyskami.
Z nim gramy w 10, nie pressuje, nie potrafi rozgrywać, bardzo często nie ma go tam gdzie powinnien być, jego gra jest bardzo schematyczna,ma ogromne problemy techniczne, przegrywa fizyczne starcia z obrońcami ze dołu tabeli ligi.
Brak naprawdę wybitnych meczy a tych bardzo dobrych można policzyć na palcach jednej ręki.
0
@Roobo będzie tylko gorszy, to chyba oczywiste. Nie jest Benjaminem Buttonem.
Pytanie jak szybki bedzie regres
2
@Roobo kto nie pressuje lewy? Ty mecze to wogóle oglądasz?
7
@Roobo
Jak na początku stał w polu karnym jak typowa "9", to były efekty, a jak ubzdurał sobie, że jest jak Messi, to stał się drewnem i wyszły jego mankamenty.
14
@Victimius To, że podbiegnie po paru sekundach do zawodnika, to nie jest pressing.
I tak, Lewy nie pressuje.
0
@Roobo Lewy nie presuje :P
Po drugie, skoro cofał się do rozgrywania, to widocznie tego wymagał trener, skoro nic się w tej kwestii nie zmieniało przez kilka meczów i grał dalej.
Przegrywał pojedynki z obrońcami z dołu tabeli? Z kim dokładnie?
7
@gaucho104 Tak wymagał trener xD
Xavi kilkakrotnie publicznie na konferencjach mówił że Lewy powinnien operować w polu karnym jak najbliżej bramki
2
@Roobo Problem jest tego typu ze zarabia ogromna kase a dwa ma kontrakt jeswzcze przez 2-3 lata. Nie za bardzo nadaje sie na lawke a odejsc raczej nie odejdzie do konca kontraktu. Laporta to janusz biznesu i teraz za to placimy
0
@norbi77 Lewy pierwszy i ostatni raz pressowal w meczu z Psg na wyjezdzie. Wtedy dostal bardzo dobra ocene za wystep pomimo ze nie strzelil nawet bramki.
0
@Roobo Zgadzam się że przyda się nowa 9 bo pomocników to Barcelona szkoli najlepiej ze wszystkich formacji . Alvarez z MC by się nadał bo jest to napastnik mobilny, nie czeka tylko na piłkę w polu karnym . Oprócz niego nie widzę nikogo realnego na 9 .
0
@Roobo po czym mówił, że go rozumie bo tej piłki w polu karnym często nie ma xd
Po drugie, co to za trener, który podważa zawodnika, a gość dalej co mecz robi to samo i dalej gra? :P