La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 970 Culés

5

To już dzisiaj debiut Jagiellonii Białystok w eliminacjach do Ligi Mistrzów.

O 17.30 Jagiellonia zagra na wyjeździe z FK Panevezys. Litwini w weekend przegrali mecz ligowy z trzecią obecnie drużyną ligi litewskiej i sami zajmują ostatnie miejsce (10) w lidze. Oczywiście mają mecz rozegrany mniej ale nawet gdyby go wygrali to zajmowali by i tak miejsce 8 z dużą stratą punktową do podium i lidera Żalgirisu.

Teraz tak popatrzeć to serio nie wiem jak oni ograli HJK Helsinki - lidera fińskiej ligi i drużynę bardziej doświadczoną w europejskich pucharach.

Jagiellonia swoim dobrym startem w lidze pokazała, że ma wszystko żeby przejść Panevezys i zameldować się w 3 rundzie.
Ja poza awansem po prostu wymagam dwóch zwycięstw. Nie chcę lekceważyć rywali ale jeśli takich drużyn Jagiellonia (czy jakikolwiek inny polski zespół grający w Europie) nie będzie pokonywać to znak, że nie nadajemy się na grę co najmniej do zimy w jakichkolwiek rozgrywkach ligowych (dawniej grupowych) europejskich pucharów.

Także dzisiaj Jagiellonia Białystok po zwycięstwo i pierwszy krok do historycznego awansu chociaż do fazy ligowej (grupowej) Ligi Konferencji aczkolwiek dopóki piłka w grze to trzeba grać o coś więcej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?