La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1193 Culés

0

Szkoda że gdy Messi odchodził to nie poszedł do City

0

@trolownik szkoda, że gdy Messi odchodził to nie został w FC Barcelonie

0

@trolownik Wtedy kto wie co by było z takim Haalandem?

0

@FcPortoFan1999 a co mialoby byc? Haaland to 9

0

@mekston Tylko jak Messi by był w City, to niekoniecznie Erling byłby taki niezbędny jak przed sezonem 22/23.

1

@FcPortoFan1999 przy takiej cenie Erlinga i tak by go wzięli - to jest 9. Messi nie gra na 9 - mial epizod kiedy grał na takiej fałszywej, ale to było dawno temu.

Pytanie czy Messi w ogóle chciał mieszkać w deszczowej Anglii.

0

@mekston Bo to ogólnie dziwna sprawa z tym Messim w City.Od słynnego burofaxu 2020, mówiło się praktycznie cały czas że tam zawita... a wybrał Paryż.

0

@FcPortoFan1999 W Paryżu było też wówczas grono zawodników z Am Płd - był Di Maria, krótko bo odszedł Paredes, był jego dawny kolega piękny Brazylijczyk Neymar

Mogło to wpłynąć na jego decyzję - ale ogólnie to wtedy jego planem było dalej zostać w Barcy

0

@mekston Laporty podobno też, tylko tutaj do gry weszło CVC.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?