La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 842 Culés

4

Już oficjalnie ZIO 2034 w Salt Lake City. Powrót po 32 latach do Stanów.

0

@barcelonaLM Salt Lake City 2002, niezbyt dobrze wspomina Pan Adam Małysz.

3

@FcPortoFan1999 Ale bardzo źle też nie. Medal to medal ale wiadomo ze był apetyt na złoto.

1

@mordini123 Wiadomo że dla niego te Igrzyska były lepsze niż później Turyn/Vancouver.

0

@mordini123 @FcPortoFan1999 szczegolnie ze wtedy nie tylko Amman byl lepszy ale i Hannawald

Wlasciwie drugie srebro bylo bo Hannawald nie chcial zadowolic sie srebrem

Małysz to nienajlepiej wspomina Turyn ale z Salt Lake i Vancouver wracał z medalami.

0

@mekston Simon Ammann, to tak troszkę się znikąd pojawił.

1

@FcPortoFan1999 Ogólnie moim zdaniem lepsze dla Adama Małysza były IO 2010 w Vancouver niż w SLC w 2002 roku.
W Kanadzie jednak były 2 srebra, a w USA "tylko" srebro i brąz, a istniało duże ryzyko na dwa brązy także moim zdaniem jednak lepiej wspomina 2010 rok.

No chyba, że przez brak złota ten jeden kolor nie jest dla niego jakiś szczególnie wielką różnicą i ważniejsze są jego pierwsze medale z 2002 roku ale generalnie lepiej wypadł 8 lat później.

0

@FcPortoFan1999 upadek w Willingen i forma w gore

0

@Stinger_ Dla Niego to dalej rozczarowanie. @mekston No właśnie!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?