La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 734 Culés

3

Jeśli Argentyna zostanie mistrzem olimpijskim to Julian Alvarez zdobyłby CA x2, MŚ i IO, a także Finnalissimę w zaledwie 3 lata.

Umiejętności umiejętnościami ale jakie szczęście, że gra akurat w tych latach kiedy Argentyna jest na samym szczycie.
Oczywiście wiem, że tutaj daleko do zdobycia złota tym bardziej, że Hiszpania i Francja na pewno będą bardzo mocni ale jeśli już Alvarez pojechał na IO to nie po to by wrócić bez niczego.

0

@Stinger_ ala nie zostanie. Vamos Hiszpania!

1

@Yamal_Williams Też myślę, że nie zostanie. Bardziej stawiam na Francję i Hiszpanię ale na pewno Argentyna nie jest bez szans. Trójka wielkich faworytów.

1

@Stinger_ trójka faworytów. Ale potencjałem piłkarzy Francja i Hiszpania znacznie lepsze. Nie wspominając o tym jak po prostu grają. Ale masz racje TOP 3

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?