- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1380 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1380 Culés
7
Witam serdecznie, będę teraz Was spamował (krótko) o meczu all stars MLS - LigaMX (Meksyku).
W nocy odbyło się takie spotkanie i ku memu zdziwieniu to gwiazdy ligi meksykańskiej ograły "gwiazdeczki" z MLS. Obejrzałem tylko pierwszą połowę, ale to ile było tam miejsca w obronie przy kontratakach to przypominało mi mecze all stars NBA. Gdzie obrony drużyn przez większość meczu wręcz rozchodzą się niczym Morze Czerwone. Aż żal, że Leo nie było, tam by było tyle pięknych prostopadłych podań, że aż miło. Chociaż, w sumie, Meksyk było dużo lepiej zorganizowany od MLS.
Tak czy inaczej MLS - Meksyk 1:4. A w meczu zagrali wszyscy powołani zawodnicy, a więc:
MLS:
- Bramka: Burki (BVB), Lloris
- Obrona: Jordi Alba,
- Pomoc: Riqui Pucio, Héctor Herrera (Atletico, Porto), Sergio Busquets
- Atak: Diego Rossi (Fenerbahce), Petar Musa (Benfica), Cucho (Watford), Denis Bouanga, Federico Bernardeschi, Christian Benteke
Bramkę dla "Amerykańców" strzelił Cucho po szybkiej akcji Busiego i Rossiego. Cucho mógł więcej strzelić, ale celownik słabo ustawiony.
Co do "gości" to z asystą nasz Jonathan dos Santos. Zagrali również Oussama Idrissi (Sevilla, Alkmaar) - Marokańczyk z bramką, Salomon Rondon - Wenezualczyk, które niedawne Copa America skończył z 3 golami i asystą, Andres Guardado (Betis), legenda meksykańskiej ligi - Andre-Pierre Gignac (OM) czy Guido Pizarro (Sevilla).
skrót meczu tutaj -
a jeśli ktoś ma konto na appletv to za friko można obejrzeć mecz, skrót i pokaz konkurencji, takie coś jak w NBA:) tylko nogą, nie ręką (hue hue hue).
Jeśli komuś się podobał wpis to subtrereureujcie mój kanał.