La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1201 Culés

0

No dobra, niedosyt pozostał ale wyniku meczu już nikt nie zmieni - to nie Igrzyska Olimpijskie.

Teraz Legia Warszawa, tutaj tylko zwycięstwo i to najlepiej kilkoma bramkami tym bardziej, że grają przy Łazienkowskiej. Nie ma się co oszukiwać - miejsce Legii jest w fazie grupowej, a żeby do niej się dostać trzeba przejechać się po Walijczykach tym bardziej, że w kolejnej rundzie czekać będzie Broendby, które na pewno będzie dużo trudniejszym rywalem.
Wiem, że z mojego wpisu wynika trochę tak jakby skreślił Walijczyków już przed meczem ale mam nadzieję, że Legia ich nie zlekceważy ale dosyć pewnie ogra.

konto usunięte

0

@Stinger_ Brondby to już nie ta sama drużyna co kiedyś

0

@MesQueUnClub96 Wiadomo i uważam, że są do ogrania ale wciąż to drużyna, która może sprawić naszym zespołom dużo problemów. Na pewno szczęścia w losowaniu Legia nie miała.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?