La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1463 Culés

5

"Bad Boys: Ride or die" - i takich filmów właśnie brakuje obecnie :)
Żal czasów, gdzie królowały takie seria jak:
"Bad Boys"
"Zabójcza Broń"
"Godziny Szczytu"
i pojedynczy film "Tango i Cash"
Ech... :)

0

@norbi77 a jeszcze tej najnowszej części nie widziałem.. daje radę jedynce i dwójce? Bo trójka też nawet spoko była, ale chyba słabsza niż poprzednie wersje

2

@norbi77
Jeszcze Gliniarz z Beverly Hills ;)

4

@norbi77 Kino najlepsze lata ma już za sobą. Z wielką przykrością, ale trzeba się z tym pogodzić.

3

@MesQueUnClub_87
Smutne, ale prawdziwe. W ciągu ostatnich nie wiem, 5 czy nawet 10 lat tylko Top Gun mi siadło tak zacnie, że się wszystko pamięta i z uśmiechem na twarzy znów siada do seansu.

1

@norbi77 Brudny Harry był wcześniej ale z kryminalno policyjnych moim zdaniem najlepszy.

4

@Fantastyczny Chłopiec Kiedyś w jednym roku wychodziły filmy "Gladiator", "Cast Away", "Requiem dla snu", "Przekręt", "Patriota", "Memento", "American Psycho", "Siła i Honor", a teraz ciężko jest znaleźć JEDEN film na podobnym poziomie w ciągu kilku lat. Przypomina to połów pereł w morzu gów##

0

@VegetaPolska
Na pewno lepsza od "3", którą byłem zawiedziony, a ta najnowsza w dobrym, starym stylu :)

0

@Fantastyczny Chłopiec
Aaaa...no tak, zapomniałem o Eddie'm Murphy :)
No, ale jego powrót w roli Alexa Foly...wypadł słabo :/

0

@MesQueUnClub_87
"Przypomina to połów pereł w morzu gów##"
W punkt!

0

@Kazragore
Ale Harry, to w pełni poważny film, a te co wymieniłem, to z nutką humoru :)

0

@Fantastyczny Chłopiec
Ja z wielkimi nadziejami czekam na nowego "Obcego", bo to jest niepojęte, żeby takie uniwersum miało ostatni dobry film...w 1986 roku: "Obcy - Decydujące Starcie" :(
No, jeszcze może pierwsza część "AvP" była niezła, bo klimacik pradawnej piramidy pod lodowcem dawał radę :)

1

@norbi77 No tak. Chociaż miał wiele niezapomnianych cytatów a kilka nawet zabawnych.

1

@norbi77
Mi się podobał ;) Było parę scen, że zaśmiałem, był typowy Axel, to nie ja zarąbałem helikopter, pościg pługiem śnieżnym czy pani parkingowa pryskająca go gazem i spadająca z wózka. Za mało Billiego na ekranie troszku. Od 1 sceny wiesz kto jest zły, że nikt z ważnych nie zginie, ten pościg "cwany skubaniec" też fajny vibe miało. Na tym ta seria się opierała. Ja w zasadzie jestem zadowolony :)
No i motywy muzyczne cudownie klasyczek wpadał w różnych tonacjach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?