- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 788 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 788 Culés
4
Transfery prawdziwej jedynej, słusznej ligi dla koneserów:
Al Qadisiya - beniaminek sprowadził już Nacho z Realu, a niedawno nowym zawodnikiem klubu został Pierre-Emerick Aubameyang. Mało tego, z klubem podpisali kontrakty też Koen Casteels - czyli reprezentant Belgii i do niedawna wieloletni bramkarz VfL Wolfsburg, oraz reprezentant Urugwaju na niedawnym Copa - Nahitan Nandez. Do tego sprowadzili, pewnie niewielu w ogóle słyszało nazwisko, ale nieważne - Juliana Quinonesa - reprezentanta Meksyku (również na Copa niedawno) i mistrza ligi meksykańskiej z Club America.
Trenerem jest Michel - który prowadził między innymi Getafe czy Sevilla.
Al-Shabab - pożegnali Rakietę, ale sprowadzili sobie Sardara Azmouna z Romy. Do klubu trafiła tez legenda tamtejszej ligi - Abderrazak Hamdallah. Napastnik zamienił więc Al Ittihad na Shabab. W klubie wciąż jest Carrasco.
Al-Ittihad - najnowszy nabytek to Diaby za 60 melonów z Aston Villi. Wcześniej sprowadzony Houssem Aouar (Lyon, Roma). Do tego w kadrze wciąż Kante, Fabinho, Benzema, Jota (Celtic). - ale czy zostaną? Nie wiem.
Trenerem Lorą Blą.
Al-Ahli - wypożyczyli Sains Maximina do Fenerbahce. Póki co większych ruchów brak. W kadrze dalej bramkarz Mendy (Chelsea), Ibanez (Roma), Demiral (Juve, Atalanta), Gabri Veiga (Celta), Kessie, Mahrez czy Firmino - O tym chyba mówi się najwięcej w kontekście odejścia.
Al-Ettifaq - podpisało bramkarza Marka Rodaka - Słowak zagrał kilka meczów w Premier League, ale głównie na drugim szczeblu (Fulham). W drużynie Stevena Gerrarda wciąż Jack Hendry (Szkocja), Álvaro Medrán (Real), Georginio Wijnaldum, Demarai Gray (Everton, Leicester) czy był para napastników z Lyonu - Moussa Dembélé i Karl Toko Ekambi.
W Al Hilal i Al Nassr póki co znaczących ruchów transferowych brak.
0
@escarabajo Z tych klubów to najfajniejszą nazwę ma Al-Sadd.
0
@escarabajo Al Ahli wygląda, ze się osłabia na razie
1
@FcPortoFan1999 z tych to znaczy z których? Bo Sadd to Katar, a ja o Arabii:)
@mekston To tylko jeden transfer. Póki co nic nie przesądzam, na pewno beniaminek się wzmacnia:)
0
@escarabajo Chodzi mi głównie o ten region.Katarczyków też można podpiąć pod Arabów.
0
@FcPortoFan1999 no można:) Ok, Al Sadd ma najfajniejszą nazwę:) Przyjmuje.
1
@escarabajo Al Smutni brzmią spoko.
0
@FcPortoFan1999 tak, sam ich tak nazywałem gdy jeszcze nasz niezbyt dobry trener rządził tamtą drużyną:)
1
@escarabajo Właśnie kojarzę stamtąd Xaviego.