La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1014 Culés

2

Praktycznie na każdej ceremonii puszczają Imagine. Nikt większego problemu do tego nie ma, bo to piosenka typowo hipisowska do której tekstu mało kto podchodzi na serio. I tutaj wjeżdża Babiarz, który chyba zapomniał, że już nie ma Kurskiego. Obrzydliwy typ mieszający wszystko z polityką

1

@FabianekMrozek w punkt

konto usunięte

6

@FabianekMrozek Ale sam Lennon mówił że ta piosenka ma takie przesłanie.

4

@FabianekMrozek To podobnie jak Ty na Euro mieszałeś politykę do piłki nożnej :)

konto usunięte

4

@FabianekMrozek Ty to w jakim celu puszczają akurat "Imagine"? jaki jest tego kontekst?

0

@FabianekMrozek Przecież Imagine to przehajpowana piosenka. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda.

0

@FabianekMrozek poczytaj o tym że sam Lennon opisuje ta piosenkę jako komunistyczną. To samego autora też mamy hejtowac?

0

@Katalończyk 99 Myślisz, że Lennon mówiąc komunizm miał na myśli autorytarny ustrój taki jak w Polsce? Ludzie z zachodu postrzegają komunizm tak jak my postrzegamy hipisów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?