La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1165 Culés

3

Hiszpański duet Alcaraz/Nadal wygrywa 2:0 z argentyńskim duetem Gonzalez/Molteni w deblu tenisa mężczyzn i awansuje do kolejnej rundy

konto usunięte

0

@Kapitan hawk i dobrze. Dla Novaka

1

@MesQueUnClub96 no tak, bo Novak się wypiął, już pokazał to rezygnując z gry o medal w Tokio w mikście

1

@barcelonaLM ostro o Serbie

Natomiast Dodi gra na tym ze Carlitos jak gra i singla i debla to moze zlapac fizyczny kryzys - dlatego chce zeby Hiszpanie doszli jak najdalej a potem wyczerpanego w finale Carlitosa Serb mogl ograc. / lub nawet wczesniej może przegrać

Diaboliczny plan ale kto wie moze zadziałać

0

@barcelonaLM W Tokio to faktycznie było nieeleganckie zachowanie ze strony Novaka. Ale tutaj, nie ma się co dziwić, że w takim wieku gra tylko singla. Zresztą uważam, że w Tokio właśnie gra w mikście wpłynęła w pewnym stopniu na przegraną ze Zverevem. Dobry pierwszy set, a później jakby Djokovicowi odcięło prąd.

1

@Barcanajlepszyteam potem to nawet braz z Busta przegrał, choc tam byla walka

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?