La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1336 Culés

0

Szpakowski o piśmie, ktorego nie podpisał. Oczywiście w sprawie Babiarza:
Można podpisać coś, co się widziało. Wówczas można zająć określone stanowisko. Tymczasem mnie nikt oficjalnie nie pytał, czy złożę swój podpis. Nikt oficjalnie nie przysłał mi pisma – podsumował całą sprawę Szpakowski.

Sorry z całym szacunkiem, ale tutaj zwyczajnie pier$@li glupoty. Nikt nie pytal. Nie wiedział, ech słabe tłumaczenie.

0

@AmigoBlancos No ale Panie Darku no...

7

@AmigoBlancos Ale co słabe? Skąd wiesz jak było?

6

@AmigoBlancos Znaczy wiesz lepiej od Darka czy on coś podpisywał albo się na coś zgadzał?

1

@AmigoBlancos Sorry z całym szacunkiem, ale tutaj zwyczajnie pier$@lisz glupoty.

Napisał że nie widział tego pisma to jak miał je podpisać...

konto usunięte

6

@AmigoBlancos No skoro go nikt nie zapytał to jak miał podpisać coś, czego na oczy nie widział? xD

Komentarz usunięty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?