La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1317 Culés

5

Ojciec Igi był olimpijczykiem, już widać było w Tokio jak zareagowała Świątek, uważam, że presją wewnętrzna była u niej gigantyczna. Federer na Wimbledonie też nie wygrał złota, chociaż zajechany był tam po meczu z DelPo

konto usunięte

0

@barcelonaLM z tym że to już nie był prime Feda, poza tym był zajechany po półfinale + grał z Brytyjczykiem Murrayem

1

@barcelonaLM co ciekawe wlasnie Federer wcześniej Murraya opykał łatwo w finale Wimbledonu, a potem w finale IO odwrotnie

1

@MesQueUnClub96 a wcześniej w finale Wimbledonu opykał tego Brytyjczyka

0

@barcelonaLM Iga w ogóle na tych Igrzyskach nie była sobą. Zero luzu, oglądam wszystkie mecze Igi ale na Igrzyskach to była jedna wielka męczarnia psychiczna.

konto usunięte

0

@barcelonaLM no ale bez przesady z tym Federerem bo on akurat w tamtym finale rywalizował z świetnym wówczas zawodnikiem gospodarzy

konto usunięte

0

@mekston 3:1, nie wiem czy opykał. Poza tym Fed zagrał najdłuższy mecz w historii igrzysk w 1/2

konto usunięte

1

@mekston a tam jeszcze później grali przy zamkniętym dachu w tamtym finale Wimbledonu więc zmieniły się warunki gry (na bardziej nazwijmy to hermetyczno-laboratoryjne) na korzyść tak technicznego zawodnika jakim był Federer

0

@MesQueUnClub96 to byl ciezki temat - gruby trzeci set

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?