La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1529 Culés

0

Rozczarowujące jest to lato jeśli chodzi o pogodę.

0

@partymaker a dla mnie w sam raz

0

@partymaker u mnie od maja do czerwca z 3 dni ze sloncem, w lipcu moze z 1,5 tygodnia.
Jeden wielki dramat, takiego syfu nie widzialem od lat.

konto usunięte

3

@partymaker No właśnie jest ok pogoda. Lepsze 25-30 niż mocniejsze upały

0

@partymaker Rozczarowujące jest pod względem nieprzewidywalności i chaosu. A im dalej w czasie tym będzie gorzej, bo pogoda będzie coraz bardziej szaleć przez globalne ocieplenie...

konto usunięte

0

@macio_944 na szczęście ostatnie pokolenie zablokuje za chwilę kilka dróg i problem zniknie :p oczywiście zartuje, żeby nie było zaraz niepotrzebnej dyskusji :p

0

@partymaker Dobrze że deszcz pada.....

1

@EkspertzOrlikq To są w większości debile... niestety skrajności są najgorsze, bo tam nie ma praktycznie żadnego rozsądku, inteligencji, czy mądrości, a jedynie emocjonalność. Warto uświadamiać społeczeństwu to co się dzieje i do czego doprowadza globalne ocieplenie... ale oczywiście nie tak :/

0

@macio_944 Co mają działania w Europie do tego co w skali zanieczyszczenia planety robią Chiny i Indie? Absolutnie nic.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?