La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1511 Culés

2

Ale z Fermina się zrobiła gwiazda w kadrze olimpijskiej. Niespodziewany diament nam się trafił! Oby to przełożył na Klub.

0

@pepo_barcarzadzi niestety mecze na olimpiadzie mają małe znaczenie. Z uwagi na to, że grają U23 to te mecze nie licza się do rankingu FIFA nawet

0

@Azi tam teraz nawet nie graja najlepsi u23

0

@mekston tak to jest jak w tym samym roku jest Euro. Dlatego nie podniecałbym się wynikami na olimpiadzie choć zawsze fajnie wygrać medal

0

@Azi To już nie chodzi o sam wynik, a o to jak Fermin im ciągnie grę i jakie liczby robi. Bardzo się tam wyróżnia na tle innych.

0

@pepo_barcarzadzi no i super że się wyróżnia ale to nie ten poziom jednak. To że super gra na olimpiadzie to nie znaczy że nagle będzie topowym grajkiem w lidze. Nie będzie. Fermin jest fajnym uzupełnieniem składu ale pewnego poziomu nie przeskoczy i lepiej się z tym pogodzić. Choć bardzo bym chciał za rok odszczekać to co teraz napisałem ;)

0

@Azi Pożyjemy, zobaczymy. Osobiście mam nadzieję, że będzie się z dnia na dzień rozwijał coraz bardziej i jak Ty to mówisz "przeskoczy" na poziom lub kilka wyżej, niż jest teraz. Taki walczak, jak On i Gavi mogą samym charakterem wnieść wiele do klubu, bo takich ludzi u nas od przez wiele lat brakowało.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?