- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1584 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
117
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
12 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1584 Culés
13
Leo Messi jasno określił swoje żądania: pracuje nad rehabilitacją i chce być gotowy na mecze reprezentacji Argentyny w eliminacjach do Mistrzostw Świata we wrześniu. Jest zdeterminowany, aby wziąć w nich udział i prawdopodobnie zdąży na czas. @gastonedul
@gastonedul: "Lionel Messi, jak zawsze, chce grać dla reprezentacji Argentyny i dąży do tego, aby być dostępnym na mecze we wrześniu. Pracuje nad swoją rehabilitacją i zgodnie z harmonogramem oczekuje się, że zagra. Pozostał jeszcze miesiąc, a on musi wykonać pewne kroki, ale wola kapitana jest taka, aby tam być i prawdopodobnie zdąży na czas, aby zagrać w drużynie narodowej".
@Pawel13sz @Coutinho007 @Kondziubarca @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @AFA @mekston @Tollusiek @Lanosss
0
@Lionel_Messi10 A klub, to co? Nie istnieje?
0
@Rewolucja123 po Eliminacjach będzie dostępny dla Miami.
0
@Lionel_Messi10 pod koniec sierpnia grają z Cinci - byłoby dobrze jakby tam był, ale zobaczymy. Wygląda, że raczej nie.
Te słowa mogą też świadczyć też, że definitywnie w Leagues Cup nie zagra.
0
@Lionel_Messi10 Ale czemu priorytezuje reprezentację ponad klub?
0
@Rewolucja123 bo to MLS i ma to w dupie zapewne xD poszedł sobie tam popykac na emeryturke, a repra to zawsze repra
0
@Traba727 Tak, tak. A Frenkiego zjedzono jak próbował na kadrę się wykurować, a teraz wciąż go nie ma.
0
@Rewolucja123 nie wiem, no mnie przez Messiego w jego obecnej sytuacji priorytetyzowanie kadry ponad klub zupełnie nie dziwi
1
@Rewolucja123 Ale to było oczywiste i sam Beckham pewnie sobie zdawał z tego sprawę, że Leo nie będzie się poświęcać dla klubu ponad kadrę.
2
@barca__rządzi z czego trudno tu powiedziec czy priorytetyzuje. Wskazuje ze wtedy moze byc juz gotowy do gry i celuje zeby to sie udalo. Rozumiem ze efektywnie chce wrócić jak najszybciej
1
@Rewolucja123 Co priorytezuje? jak on kontuzje będzie leczył do połowy września i akurat wraca na Repke, tak wyszlo stety czy niestety, ja mam i tak nadzieję że wyleczy do końca uraz i dopiero wróci.
@mekston Dokładnie.