La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1465 Culés

3

Boże...jaki ten drugi sezon "Rodu Smoka" jest przegadany i nudny...masakra...a finał, to prawdziwy kapiszon...

2

@norbi77 Uważaj, bo pseudofani napiszą, że nie doceniasz powolnej akcji i dialogów i w ogóle to wracaj do Transformersów. Ja dałem sobie spokój w połowie tego sezonu. W międzyczasie widzę jak brat ogląda po raz pierwszy Grę o Tron i za każdym razem gdy leci w TV to jestem zaintrygowany. Różnica poziomów między Grą o Tron a Rodem Smoka jest naprawdę duża.

0

@Kubsoleon
Pierwszy sezon był naprawdę dobry, ale drugi? Mi już nie chodzi o jakąkolwiek akcję, ale tam nie ma nawet żadnych ciekawych intryg, a te dialogi przez 8 dłuuuuugich odcinków non stop o tym samym..."Tej się należy tron, ale tamten chce, a jeszcze inny nie, bo woli kogoś, kto jest kierowany przeznaczeniem" i tak w kółko...masakra!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?