- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 842 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 842 Culés
27
Dobra, uważam, że Olmo to bezsensowny transfer i z punktu widzenia piłkarskiego, kadrowego, czy marketingowego powinniśmy byli zrobić wszystko by sprowadzić tutaj Nico i na tym się skupić w 100%. Zresztą niektórzy piłkarze w wywiadach również dawali takie znaki. Ale skończyło się na Olmo. Za 60-70 mln. Piłkarzu z podatnością na kontuzje i piłkarzu na pozycje, gdzie jest paru zawodników.
Dla mnie totalny bezsens i kompromitacja, ALE może to ma jakiś głębszy sens i życzę sobie i Wam bym za jakiś czas bił się w pierś jak bardzo się myliłem. A Olmo jak każdemu zawodnikowi będę bardzo kibicować by nas po prostu zaskoczył.
Ale wszystko to wygląda... dziwnie i karykaturalnie. Tego Nico to nie mogę póki co odżałować.
2
@macio_944 Nie ma żadnego sensu.
Piłkarz kupiony, bo akurat są pieniądze i głupio by było gdyby jakieś większe nazwisko nie przyszło do Barcelony.
1
@macio_944 to ja spokojnie mogę Nico przeżyć. Nawet wstępnie widząc jak Flick ustawia skrzydłowych myślę, że mamy zawodników, którzy mogą wejść poziom wyżej niż za Xaviego, ale w obliczu tego jak wygląda nasza kadra, jakie ma problemy i zdrowie Olmo to trochę załamka. Na pierwszy rzut oka przepalony pieniądz(którym nie śmierdzimy). W każdym razie nie pozostaje nic innego niż mu kibicować.
0
@macio_944 a może Nico po prostu nie chciał tu przyjść, dlatego poszli po Olmo? Może Flick go chciał? Ja się wstrzymuję z oceną. Zobaczymy w sezonie czy miało to sens.
0
@pioz123 Może, ale patrząc na to jak Barcelona funkcjonowała w ostatnich latach i jaki był chaos w różnych sprawach to niestety ciężko nie odnieść wrażenia, że zarząd trochę pokpił sprawę, a teraz będzie nam wciskać jakiś kit... ale mądrze - również postaram się wstrzymać z ostateczną oceną mimo przemyśleń i na razie cierpliwie czekać na rozwój wydarzeń i grę Olmo.
1
@macio_944 mnie też boli, że kupujemy kota w worku za 55 mln a nie Nico, na którego się napaliłem. Ale wolę oceniać po fakcie a nie przed nim ;)