- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1420 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1420 Culés
5
Pozwolę sobie wrzucić jeszcze raz, bo wczoraj szybko poszło w otchłań labamby:) ciekawostki z kwalifikacji LIG Mistrzów, które miały wczoraj miejsce.
(Żeby wykluczyć „ten wrzuca jeszcze raz bo mało zielonych było” od razu zaznaczam, że nie chce zielonych:) te ciekawostki są dla Was, z mojej sympatii do Was:)
Azjatycka Liga Mistrzów.
W półfinale kwalifikacji do Azjatyckiej Ligi Mistrzów Irański Sepahan przegrał u siebie 1:4 z ZjednoczonoEmiratoArabskim Al Ahli Dubai. W tymże ZjednoczonoEmiratoArabskim Al Ahli w 61 minucie zadebiutował Azmoun, który niedawno reprezentował barwy Bayeru/Romy i minutę po wejściu strzelił gola.
Trenerem zwycięzców jest siwy bajerant Sousa;)
Kwalifikacje „normalnej” Liga Mistrzów:
Lille wygrywa u siebie 2:1 z Fenerbahce. W drużynie Żoze „de speszial łan” od 1 minuty zagrał Sebek Szymański, a w drużynie zadebiutowali - Allan Saint Maximin oraz Youssef En Nesyri.
Ponadto Buksa z bramką, a Kędziora, Piotrowski i Piątkowski zagrali w swoich drużynach. Kolejno - Paok remis, a Ludogorets i Salzburg wygrały 2:1.
Pozdrawiam:)