- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1072 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1072 Culés
10
Aż muszę sobie jeszcze raz odpalić skrót z półfinału naszych Orłów i jeszcze raz poczuć te emocje. Ja już na tym etapie im chylę czoła bez względu na wynik finału, ale oczywiście rozkład jazdy jest znany.
3
@MesQueUnClub_87 Udało mi się przewidzieć wynik tego spotkania.To chyba dobrze ;)
0
@FcPortoFan1999 zwróciłem na to uwagę, graty
0
@FcPortoFan1999 siatkówke możesz obstawiać
0
@mmaciass @FcPortoFan1999 szokujaco fan Porto ma tu dobre typy bo ze Słowenia tez dal 3-1 (pomine dyskusje o faworycie)
To czekamy na predykcje na finał
0
@mekston Czyli tenis trzeba porzucić na nieco większe piłki. @mmaciass Dzięki, akurat na drugiej zmianie byłem i kolega niestety miał mniejszą wiarę po laniu w 3 secie w sukces niż Ja.
1
@MesQueUnClub_87 Ja jutro pierwsze co robię w robocie to parze kawę i odpalam skrót, z TVP i z Eurosportu, dla mnie Swędrowski i Drzyzga to top topów. Dawno nie przeżywałem tak meczu, żadnego! Aż zapomaniałem rodzaj tych emocji związanych z grą Barcelony np w Lidze Mistrzów...
0
@FcPortoFan1999 ja już też straciłem wiarę tym bardziej że w 4 secie już przegryywaliśmy kilko punktami i to jest fenomenalne że mimo tak niekorzystnej sytuacji to odwróciliśmy, a wszystko chyba dzięki FORNALOWI który pokazał Cochones!
no dokładnie teraz sprawdziłem, w 4 secie przegrywaliśmy już 7:3 a pózniej 9:5.
Następnie KUREK zaatakował a amerykanie 3x się pomylili (zagrywka i atak) co się nie zdarzało w tym meczu. I wtedy wszedł FORNAL :D piekny mecz
1
@mmaciass Dobrze że wygraliśmy ten mecz, bo mam wrażenie że gdybyśmy tutaj polegli to żadnego medalu byśmy nie zdobyli na bardziej wypoczętych Włochach.