La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1471 Culés

1

180 cm dziewczyna wzwyż nie skoczyła? Ludzie, tyle to ja przeskakiwałem z wybicia obunóż z miejsca.

18

@Comentateiro ale wtedy nie bylo kamer ani aparatow i nikt tego nie nagral, a rysownicy byli za wolni?:)

24

@Comentateiro Tyle to ty przeskakiwałeś jak cię milicja w 1964 łapała za kradzieże i niezapłacone alimenty

6

@Luciano99 A publiczne podawanie informacji z CV o pracowniku jest legalne, Lucek? Mam Cię zgłosić na milicję?

10

@Comentateiro Możesz mnie zgłosić, tylko kto cię później z posterunku wyciągnie po znajomości jak znowu się uchlasz i będziesz śpiewał hymn Niemiec w samych gaciach pod podstawówką?

7

@Luciano99 Jeden telefon do Jowity i zrobi rozpierduchę na posterunku. Co Ty myślisz, ze ja o pi ar nie dbam na zakładzie?

1

@Szklaner Na skale rysowali w jaskiniach jeszcze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?